Podobne strony

  • Gospodarstwo Agroturystyczne RUCZAJ

    Agroturystyka
    Jeżeli lubisz ciszę i bliski kontakt z przyrodą lub szukasz miejsca z dala od miejskiego hałasu, zgiełku i spalin, trafiłeś pod dobry adres. Strona zawiera propozycję odpoczynku w gospodarstwie agroturystycznym położonym w Parku Krajobrazowym Puszczy Knyszyńskiej. Na stronie zdjęcia gospodarstwa, warunki zakwaterowania i opis uroków Podlasia.
  • Biuro Turystyki Zagranicznej

    Biura podróży
    Firma proponuje aktywny wypoczynek w kraju (zwłaszcza na Podlasiu) i za granicą (przede wszystkim na Litwie i Białorusi, ale też np. w Republice Południowej Afryki). Organizuje również szkolenia, konferencje i wyjazdy motywacyjne na terenie północno-wschodniej Polski. Poznaj dokładną ofertę firmy.


:: Mielnik - malownicza miejscowość nad Bugiem ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.mielnik.com.pl

Kategorie:

Opis:

Bywa, że kierowca spotka na drodze dzika lub łosia. Wędkarz nie musi zbytnio koloryzować ukazując "taaaaką" rybę, a grzybiarze mają w obfitości całą gamę dorodnych grzybów. To właśnie Mielnik. Znajdziesz tu dużą i malowniczą rzekę, bujną przyrodę, nieskażone środowisko, przyjazny klimat nacechowany właściwościami leczniczymi... Cóż więcej trzeba aby naprawdę odpocząć? Na stronie zamieszczono informacje dla turystów, o samej miejscowości oraz zdjęcia.