Podobne strony

 • Parafia Matki Bożej Jasnogórskiej - Virmond

  Zagraniczne
  Paroquia "Nossa Senhora do Monte Claro". Duszpasterstwo obejmuje - oprócz kościoła macierzystego - 11 wspólnot wiernych (9 kościołów filialnych i 2 szkoły publiczne).
 • Kapelania polska przy kościele M. B. Wspomożycielki - Sao Paulo

  Zagraniczne
  W największym mieście brazylijskim, jakim jest Sao Paulo, Towarzystwo Chrystusowe prowadzi duszpasterstwo polonijne od 1996 roku. Od września 1997 roku ks. Mirosław Stępień TChr. naucza również języka polskiego w konsulacie polskim.
 • Parafia św. Antoniego - Santo Antonio do Palma

  Zagraniczne
  Parafia pod wezwaniem św. Antoniego została utworzona z części parafii w Casca w dniu 13 czerwca 1959 roku przez arcybiskupa Vicente Scherer z Porto Alegre. Od 1992 roku, to znaczy od czasu przejęcia parafii przez Towarzystwo Chrystusowego, zbudowano: 2 kościoły filialne i 2 salony przy kościołach filialnych.
 • Parafia św. Anny - Santana

  Zagraniczne
  Na terenie parafii znajdują się krzyże przydrożne. 5 krzyży jest z polskimi napisami. W Santana organizowane są regularnie obchody kolejnych rocznic przybycia emigrantów polskich.
 • Parafia Rodziny Świętej - Rio da Prata

  Zagraniczne
  Na stronie znajdziesz dane teleadresowe parafii, jej krótki rys historyczny oraz zdjęcia kościołów i kaplic


:: Parafia św. Kazimierza - Toronto ::

Opis:

Na stronie znajdziesz historię parafii, aktualne dane, biuletyn parafialny, zdjęcie parafialnego kościoła oraz notę o patronie - św. Kazimierzu.