Podobne strony

 • Tormax

  Bud. drogowe i mostowe
  Przedsiębiorstwo buduje i remontuje tory oraz rozjazdy kolejowe, bocznice, trakcje. Prowadzi wykonawstwo odwodnień, wymiany szyn, pomiarów, podnoszenia torów, przeprowadzania rurociągów oraz rur i złomowania. W serwisie informacje o producentach wyrobów kolejowych, cenach wybranych artykułów oraz podstawowe informacje o firmie.
 • P.P.U.H. Recykling Sp. z o. o.

  Myjnie
  Przedmiotem działalności firmy jest złomowanie wszelkiego rodzaju pojazdów samochodowych. Firma prowadzi również stację obsługi samochodów wraz z myjnią ręczną oraz świadczy usługi blacharskie.
 • ZPZ "Złomex"

  Wysypiska, złomowanie
  Strona firmy zajmującej się skupem metali, złomowaniem samochodów oraz usługami z branży mechanicznej i elektrycznej oraz obróbki wiórowej metali.
 • Ambit Sp. z o. o.

  Złomowanie
  Działalność spółki Ambit obejmuje: recykling pojazdów samochodowych; skup i sprzedaż samochodów używanych i powypadkowych; organizację na zlecenie firm i instytucji przetargów na samochody uszkodzone; skup i przerób złomu; handel częściami samochodowymi; oraz handel wyrobami hutniczymi.
 • Wtórplast S.C.

  Akcesoria
  Głównymi kierunkami działalności spółki są: recycling poprzez skup i sprzedaż złomu metali kolorowych, głównie miedzi i aluminium; produkcja i sprzedaż na rynek polski i niemiecki przekładek (dyneli) do akumulatorów trakcyjnych; produkcja dywanów podłogowych do samochodów Polonez i Lanos dla firmy Daewoo-FSO; szycie odzieży roboczej i ochronnej.


:: AUTO-KASACJA ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.autokasacja.com.pl

Kategorie:

Opis:

Ogólna oferta firmy zajmującej się: recyclingiem samochodów, transportem, skupem i demontażem aut oraz sprzedażą części. Informacje czym jest recycling, przebieg procesu demontażu, lista samochodów do jakich firma posiada używane części.