Podobne strony

 • Kroniki rejsów Mazurskich od '95-'98

  Opisy rejsów
  Corocznie spisywane kroniki rejsów kilku jachtów po mazurskich jeziorach.
 • Rejs po Hiszpanii i Francji

  Żeglarstwo
  Serwis zawiera opis rejsu jaki odbył się w lecie 1999 roku po wodach południowej Francji i wschodniej Hiszpanii. Znajdziesz tutaj informacje zarówno o przebiegu rejsu jak i o specyfice akwenu,informacje potrzebne tym,którzy pragną popłynąć na ten akwen pierwszy raz.
 • Marcin Prządło - Szef

  Miłośnicy żeglarstwa
  Mazurska Galeria Żeglarska czyli najciekawsze zdjęcia z Mazur.
 • Strona Radka Głodka

  G
  Internetowa strona studenta architektury Politechniki Krakowskiej. Strona opowiada o autorze, jego studiach i hobby (snowboard, żagle, rolki i zjazdy z budowli).
 • Stary Młyn

  Agroturystyka
  Agroturystyczne gospodarstwo rolne A.B.T. Złotowicz zaprasza na aktywny i udany wypoczynek do Starego Młyna w Kępsku. Na stronie można zobaczyć zdjęcia, opis atrakcji jakie czekają na gości i zaproszenie do współpracy wszystkich firm które pragną zorganizować wczasy motywacyjne dla wyróżniających się pracowników, kursy, konferencje i szkolenia.


:: KTL - żegluga, turystyka, serwis ::

Opis:

Strona firmy KTL z Darłowa zajmującej się wędkarstwem morskim, żeglugą pasażerską i hotelarstwem. Jeśli chcesz spędzić swój urlop nad morzem żeglując oraz wędkując, zajrzyj tutaj. Zobacz również informacje o pensjonacie "Wodnik".