Podobne strony

 • Małgorzata Ostrowska

  Pop
  Oficjalna strona prezentująca osobę oraz twórczość Małgorzty Ostrowskiej. Fani znajdą tutaj życiorys artystyczny wokalistki, dyskografię oraz kalendarium koncertów.
 • Serwis rozrywki Netkom

  Serwisy rozrywkowe
  Rozrywka w Netkomie to gry i zabawy, mnóstwo dowcipów, rysunki, zdjęcia i animowane gify. To również możliwość poczytania dzieł literackich lub biografii ulubionych aktorów i aktorek. Możesz także zagłosować w muzycznej liście przebojów, ale to jeszcze nie wszystko. Przydatne mogą się okazać słowniki, księga imion, informator o muzeach w Polsce i na świecie. Wyślesz stąd SMS-a, a także zamieścisz swoją wypowiedź w Hyde Parku.
 • Vipnews

  Serwisy rozrywkowe
  Czy ten znany przystojny aktor dalej spotyka się z tą samą dziewczyną? Ilu znanych ludzi ma (czasem głęboko ukryte) tatuaże? W serwisie znajdziesz wiele ciekawostek z życia gwiazd, wywiady, informacje o aktualnych wydarzeniach, festiwalach, programach telewizyjnych - jednym słowem warto zajrzeć!
 • Najlepsze strony polskich wokalistek

  Inne
  Na stronie znajdziesz ranking najlepszych stron poświęconych polskim wokalistkom.
 • Shakira Online

  Pop
  Nazywa się Shakira Isabel Mebarak Ripoll i zachwyca swoją żywiołowością. Strona przedstawia biografię tej piosenkarki, jej dyskografię, teksty piosenek (niektóre również w wersji polskiej), galerię zdjęć i multimediów, garść tapet i wygaszaczy ekranu, czyli to wszystko, co fan Shakiry wiedzieć i mieć powinien.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Muzyka » Pop

:: CHRISTINA AQUILERA ::

Opis:

Ciekawa strona będąca kopalnią wiedzy na temat Christiny. Znajdziesz tutaj dosłownie wszystko co dotyczy tej artystki. Obok faktów biograficznych, dyskografii, bogatej galerii zdjęć, tekstów piosenek, artykułów strona pełna jest tapet, wygaszaczy, gier, konkursów - oczywiście z Christiną w roli głównej. Istnieje możliwość skorzystania z chata i forum dyskusyjnego.