Podobne strony

 • Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego

  Uniwersytet Gdański
  Na stronach historia Instytutu, informacje o poszczególnych zakładach oraz szczegółowe informacje o zasadach rekrutacji.
 • Instytut Psychologii WSP w Bydgoszczy

  Szkolnictwo wyższe
  Historia Instytutu sięga czasów międzywojennych, lecz jako samodzielna jednostka powstała w 1974 roku na Wydziale Pedagogicznym. Badania naukowe placówki obejmują kilka sfer takich jak: teoria osobowości, chronometria umysłowa, teorie psychicznego rozwoju człowieka. Na stronach dokładne informacje oraz program studiów.
 • Instytut Psychologii Uniwersytetu Opolskiego

  Uniwersytet Opolski
  Jeśli interesują cię studia na kierunku psychologicznym, wejdź na strony Instytutu Psychologii Uniwersytetu Polskiego, gdzie dowiesz się wszystkiego o zasadach przyjmowania, programie nauczania oraz pracownikach.
 • Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego

  Uniwersytet Jagielloński
  Na stronach Instytutu Psychologii UJ w Krakowie znajdziesz wszytkie niezbędne informacje o zasadach rekrutacji oraz egzaminach. Ponadto dokładne dane o ścieżkach studiowania oraz katalog studiów.
 • Studenckie Koło Naukowe Psychologii Zarządzania

  SGH
  W krąg zainteresowań Koła, które istnieje od 1998 roku wchodzi m.in. tematyka związana z psychologią społeczną, psychologią pracy, reklamy czy polityki. Na stronach bieżące projekty, recenzje, dotychczasowe dokonania oraz wiele dodatkowych informacji o działalności.


:: Instytut Psychologii UMCS w Lublinie ::

Opis:

Jeśli chcesz zostać studentem UMCS-u w Lublinie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii powienieneś odwiedzić tą stronę. Znajdziesz tutaj dokładne informacje o zasadach rekrutacji, pracownikach poszczególnych zakładów oraz szczegółową rozpiskę zajęć dla danej specjalizacji.