Podobne strony

 • Diecezja Gliwicka - Serwis informacyjny Rodzina

  Rodzina
  Na stronie znajdziesz informacje o tym gdzie: odbywają sie rekolekcje dla rodzin, mieszczą sie prowadzone przez kościół katolicki lub pomoc społeczną domy samotnych matek, poznasz adresy: fundacji, które zajmują się ochroną życia poczętego dziecka oraz wielu innych ważnych instytucji wspierajacych rodzinę.
 • 80-te urodziny

  Rodzina
  Celem tej strony jest przedstawienie migawek z wielkiego Święta jakiego doczekała Mama, Babcia, Prababcia i Teściowa, którym to świętem była 80-ta rocznica Jej urodzin.
 • Rodzina Plisch

  Rodzina
  Na stronie zamieszczono drzewo genealogiczne śląskiej rodziny Pilch i informacje o wybranych jej członkach.
 • Barcikowski i inni

  Rodzina
  Strona poświęcona genealogii rodzin: Barcikowski, Nawarecki, Sołgała, Mróz, Maliszewski, Adamiak, Zator,...
 • Daniel Olszowy Home Page

  Rodzina
  Dzięki stronie zapoznasz się z genealogią rodziny Olszowy. Wyniki poszukiwań, drzewo genealogiczne, indeks osób i nazwiska spokrewnione, osoby o tym nazwisku w internecie. Dodatkowo znajdziesz tu galerię zdjęć z gór (Alpy Francuskie, Tatry, Himalaje).


:: Instytut Psychospołeczny "Zwierciadło" ::

Opis:

Jeśli szukasz pomocy, porady czy wsparcia w trudnych chwilach swojego życia, możesz zgłosić się do Instytutu, w którym na pewno otrzymasz pomocną dłoń. W Instytucie znajduje się gabinet pomocy kryzysowej i terapii krótkoterminowej, który pomaga zwalczyć depresje, nerwice czy rozwiązać problemy małżeńskie.