Podobne strony

 • Biuro podróży Glob

  Biura podróży
  Oferta wypoczynku na plażach Południowej Europy oraz szalonych wyczynów narciarskich na alpejskich zboczach. Imprezy sylwestrowe w Brukseli, Paryżu i na Słowacji.
 • Uniwersytet Opolski

  Uniwersytet Opolski
  Strona zawiera informacje o historii i aktualnościach z życia uczelni, jej strukturze (Wydział Ekonomiczny, Filologiczny, Historyczno-Pedagogiczny, Matematyki, Fizyki i Chemii, Teologiczny, jednostki międzywydziałowe), działalności dydaktycznej i badawczej poszczególnych instytutów i katedr.
 • Elektrownia "Opole" S.A.

  Energia elektryczna - produkcja
  Strony Elektrowni Opole. Na stronie przedstawiony jest profil firmy, ekologia, dużo informacji n/t zakładu i galeria zdjęć.
 • dr n.med Dariusz Łątka - specjalista neurochirurg

  Lekarze, gabinety
  Osobista strona opolskiego neurochirurga umieszczona na serwerze Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu przedstawia jego doświadczenie zawodowe, dorobek publikacji, uczestnictwo w stażach i sympozjach oraz członkostwo w organizacjach zawodowych, odbyte kursy, szkolenia i wykształcenie medyczne (neuroradiologia, chirurgia, neurotraumatologia, inne), prowadzona praktyka prywatna.
 • Politechnika Opolska

  Politechnika Opolska
  Przedstawienie historii i aktualnego funkcjonowania uczelni, poszczególnych jednostek organizacyjnych ( Wydział Budownictwa, Wydział Elektrotechniki i Automatyki - Katedry: Elektroenergetyki, Automatyki, Elektroniki i Informatyki; Wydział Mechaniczny: Katedra Techniki Cieplnej i Aparatury Przemysłowej, Zakład Samochodów, Katedra Mechaniki i Podstaw Konstrukcji Maszyn, Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, Instytuty Matematyki, Fizyki i Chemii, informacje o rekrutacji na studia, kierunkach studiów i dfziałalności badawczej na poszczególnych wydziałach, wydawnictwach uczelnianych.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne » Miejscowości » Opole » Inne

:: Opolweb.pl (dawne Opole online) ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.opolweb.pl

Kategorie:

Opis:

Opolski serwis internetowy "Opolweb" prezentuje bieżące wydarzenia odbywające się w mieście. Mają one głównie charakter kulturalny, sportowy i ewentualnie samorządowy. Poza tym jest tu mnóstwo ciekawostek, ciekawy dział Analiza, sporo materiałów archiwalnych, komunikacja kolejowa i miejska, itd.