Podobne strony

 • Chłod-Servis INT.Export-Import

  Klimatyzacja
  Firma działa na rynku klimatyzacyjno-chłodniczym. Na jej stronie można zapoznać się z wykazem oferowanych usług (serwis, naprawa, montaż i wykonywanie instalacji klimatyzacyjnych oraz chłodniczych).
 • MIG s.c

  Urządzenia gastronomiczne
  Strona internetowa firmy oferującej usługi w zakresie projektowania, aranżacji oraz wyposażenia wnętrz obiektów handlowych i gastronomicznych. Możesz tu znaleźć ofertę usług oraz mapkę lokalizacyjną.
 • Berling - Centrum Chłodnictwa s.c.

  Klimatyzacja
  Działalność firmy obejmuje dystrybucję urządzeń chłodniczych (import, eksport, sprzedaż w kraju). Strona zawiera asortyment, dane techniczne oraz info o promocjach.
 • Combi-Urządzenia Gastrnomiczne

  Urządzenia gastronomiczne
  Strona firmy zajmującej się sprzedażą szerokiej gamy urządzeń do wyposażania lokali gastronomicznych, stołówek i innych obiektów zbiorowego żywienia. Znajdziesz tu charakterystykę firmy, zakres usług oraz katalog produktów.
 • Go Box - Chłodnictwo i Klimatyzacja

  Klimatyzacja
  Przedsiębiorstwo "Gobox" oferuje swoim klientom handel i usługi w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Na stronie dostępna oferta firmy oraz charakterystyka działalności.


:: Alfaco ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.alfaco.pl

Kategorie:

Opis:

Firma specjalizuje się w imporcie i dostawach przemysłowych urządzeń chłodniczych czołowych europejskich producentów takich jak: Copeland, Carel, Alco, Searle. Na stronie znajdziesz info o firmie oraz ofertę handlową.