Podobne strony

 • Future

  Wróżby, przepowiednie
  Strona dla wszystkich, których nurtują pytania o to jaka będzie przyszłość. Znajdują się tu teksty przepowiedni i artykuły dotyczące podróży międzygwiezdnych. Oprócz tego opisy seriali sf i kosmiczne tapety.
 • Astropol

  Usługi i kursy paranaukowe
  Oficjalna strona wróża Tomasza Gocłowskiego - jasnowidza-astrologa-tarocisty zapraszajacego na seans.
 • Strona z horoskopami

  Horoskopy
  Jeśli nie wiesz jak będzie wyglądać twoja przyszłość zajrzyj tutaj, a dowiesz się o swoich "planetarnych opiekunach", wyróżniających cię cechach oraz wydarzeniach, które czekają cię w tym roku.
 • Wróżka Farra

  Usługi wróżbiarskie
  Problemy życiowe często spędzają nam sen z powiek. Tutaj możesz zasięgną porady wróżki, która z kart tarota może będzie w stanie udzielić ci pomocy.
 • Nostradamus - wizjoner z Salon

  Wróżby, przepowiednie
  Ponure, katastroficzne proroctwa Nostradamusa od stuleci fascynują kolejne pokolenia. Co takiego przyniesie nam przyszłość? Terroryzm islamski, głód, zagładę niesioną bronią masowego rażenia? Odkryj wraz z Nostradamusem nadchodzącą przyszłość...


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka » Horoskopy

:: Astrologiczny Serwis Informacyjny Piotra Gibaszewskiego ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.solarius.pl

Kategorie:

Opis:

Czy wierzycie w horoskopy? Jeśli tak, zajrzyjcie na strony, gdzie znajdziecie dokładny horoskop dla każdego znaku zodiaku. Dla tych, którzy nie przywiązują wagi do takiej formy przepowiadania przyszłości, znajdzie się tutaj kilka artykułów traktujących o medytacji, rozwoju duchowym czy powiązaniu astrologii z medycyną.