Podobne strony

 • AUSTURIA Transport

  Zakręcone strony
  Dotrzesz do krainy swojej (lub nie swojej) wyobraźni, jeśli wybierzesz się w podróż z komunikacją Austurii. Jest to strona związana z programem Bahn.
 • Klub Antybaby

  Zakręcone strony
  Jajcarska strona stowarzyszenia przeciwko babom (taki typ kobiet): galeria zdjęć i rysunków "wielkich melonów" i "pięknych buzi", lista wykrętów kobiecych względem mężczyzny (tzw. koszy), lista przebojów muzycznych, sporo tekstów związanych tematycznie. Nieoficjalnym patronem strony jest oczywiście słynny Al Bundy.
 • Co facetom w głowie siedzi ?

  Zakręcone strony
  Co facetom w głowie siedzi?
 • Klub Nieszkodliwych Manjaków

  Zakręcone strony
  Tu się dowiesz wszystkiego o pewnej dziwnej organizacji, której członka (?) rozpoznasz m.in.: po tym, że ma szafę pełną naleśników; zna wszystkie dowcipy o blondynkach, w rozmowie z przyjaciółmi używa wyłącznie puent lub numerów bieżących, uważa, że dobrze by było, by ludzie byli dla siebie dla odmiany mili oraz postępuje zawsze zgodnie ze swoją odrzucającą przemoc religią, nawet gdy dopadną go skini, próbuje perswazji...
 • Klub RP

  Zakręcone strony
  Klub RP - antyrządowa organizacja non profit działająca na zasadzie dobrej zabawy. Raz na 4 miesiące wybiera własnego prezydenta oraz premiera spośród członków klubu. Odbywają się również wybory parlamentarne. Wybierany jest własny rząd oraz posłowie i inni dostojnicy rządowi. Na stronie: konstytucja, sejm, rząd, sąd i członkowie klubu itp.


:: Nonsens ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.nonsens.prv.pl/


Opis:

Jeśli coś istnieje, to raczej musi mieć sens, ale czy na pewno? Być może nic nie ma sensu, a wszystko to dzieło przypadku i wynik chaosu. Ale lepiej się nad tym nie zastanawiać zbyt długo...