Podobne strony

 • Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi

  Informatyka
  Witryna Szkoły zawiera ofertę studiów inżynierskich, zasady rekrutacji (na studia dzienne i zaoczne na kierunku Informatyka w specjalnościach Systemy informatyczne w technice oraz Systemy informatyczne w zarządzaniu), materiały konferencyjne (komputery w medycynie, elektromagnetyzm; ponadto materiały dla studentów (serwis ftp), program nauczania, propozycje tematów prac.
 • Complex Computers S.A.

  Usługi integracyjne
  Usługi w zakresie komputeryzacji przedsiębiorstw, szkół, urzędów i biur oraz jednostek administracji państwowej i samorządowej - w ofercie sprzęt komputerowy i oprogramowanie, projektowanie i instalacja sieci komputerowych i teleinformatycznych, doradztwo w wyborze optymalnych konfiguracji sprzętu i oprogramowania. Ponadto firma prowadzi szkolenia.
 • Convert Laboratories s.c.

  Usługi integracyjne
  Firma specjalizuje się w komputeryzacji przemysłu na bazie komputerów klasy IBM PC, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień energetycznych - w ofercie m.in. wyspecjalizowane oprogramowanie własnego opracowania oraz narzędzia do tworzenia dedykowanych aplikacji.
 • BankLek

  Informatyka dla medycyny
  Propozycja komputeryzacji dla gabinetów lekarskich, przychodni i aptek. Znajdziesz tutaj ofertę sprzętu razem z opisem i cennikiem oraz ofertę oprogramowania specjalistycznego.
 • Osiedlowy Projekt Internetowy OPI.NET

  Amatorskie sieci komputerowe
  Osiedlowy Projekt Internetowy tworzą obecnie sieci Android.NET, Dworzec.NET, Venus.NET, Play.NET, a także Proton.NET. Na stronie projektu znaleźć można informacje o powodach powstania projektu, celach, sieciach wchodzących w jego skład, lokalizacji, a także galerię zdjęć.


:: "INFO-BI" ::

Opis:

Firma zajmuje się kompleksową komputeryzacją podmiotów branży medycznej i farmaceutycznej. Oferuje: oprogramowanie dla służby zdrowia, komputeryzację aptek, gabinetów lekarskich, przychodni i szpitali, dostawę sprzętu komputerowego i fiskalnego, szkolenia i nadzór nad systemami komputerowymi, usługi internetowe.