Podobne strony

 • Jacht czarter

  Czartery jachtów
  Serwis informacyjny kataloguje oferty czarteru jachtów w Polsce. Odpowiednią ofertę można znaleźć za pomocą pozycji w menu: Szukaj, Mapa lub Jachty.
 • Centrum Nurkowe Pijawka

  Nurkowanie
  Witryna przedstawia centrum nurkowe Pijawka oraz Sklep Nurkowy Geo-Graf.
 • Biblioteka Misyjnego Seminarium Duchownego Księży Werbistów

  Biblioteki uczelniane
  W Bibliotece znajdują się zbiory uniwersalne ze specjalizacją w dziedzinach teologicznych. Część zbiorów została skatalogowana w komputerowej bazie danych, która jest udostępniona czytelnikom poprzez sieć lokalną.
 • Wypożyczalnia ŻABOS

  Spływy kajakowe
  Firma organizuje kilkudniowe spływy kajakowe na Mazurach oraz prowadzi wypożyczalnię kajaków. Proponuje także wycieczki rowerowe. W okresie letnim wypożyczalnia działa w miejscowości Zgon na polu namiotowym "Nad Jeziorem Mokrym". Na stronie: trasy spływów, cennik i warunki wypożyczenia kajaków, oraz spływów i wycieczek, jak również galeria zdjęć z Mazur.
 • InfoExpress - serwis turystyczno - informacyjny

  Serwisy turystyczne
  Jest to ogólnopolski internetowy serwis turystyczny, który zawiera bazę miejsc noclegowych, lokali gastronomicznych, obiektów sportowych oraz rozrywkowych. Możliwość wyszukiwania według województw.


:: Videoteka Casablanca ::

Opis:

W Casablance znajdziesz 7000 kaset oraz 700 płyt DVD. Na stronie zapoznasz się z opisami filmów, zdjęciami oraz recenzjami. Ponadto: zapowiedzi i nowości, historia kina, biografie aktorów i reżyserów.