Podobne strony

 • AGAMAX Computers s.c.

  Dystrybutorzy sprzętu
  Dystrybutor sprzętu komputerowego, w którego ofercie znajdziesz podzespoły produkowane m.in. przez FIC, A-Trend, Asus, A-Corp, Seagate.
 • Mikroserwis

  Dystrybutorzy sprzętu
  Firma oferuje sprzęt komputerowy - skanery Mustek, Agfa, Microtek; faksmodemy Zoom, US Robotics; akcesoria sieciowe 3Com, D-Link; karty graficzne, nagrywarki, napędy magneto-optyczne, monitory.
 • Atapol

  Dystrybutorzy sprzętu
  Dystrybucja sprzętu komputerowego i akcesoriów (procesory, płyty główne, dyski twarde, karty grafiki, monitory, pamięci, karty dźwiękowe) oraz oprogramowania (gry, edukacyjne, encyklopedie, dla firm).
 • MPM Computer

  Dystrybutorzy sprzętu
  Dystrybucja sprzętu komputerowego - w ofercie procesory, płyty główne, pamięci, dyski twarde, napędy, karty, modemy, monitory, drukarki, skanery, klawiatury.
 • MSD

  Dystrybutorzy sprzętu
  Dystrybucja sprzętu komputerowego. W ofercie: komputery PC-Bird, drukarki (Epson, Brother), UPSy (Ever), osprzęt sieciowy (Planet), monitory (LG Electronics), karty graficzne (Joytech), płyty główne (Biostar).


Tu jesteś » Strona główna » Sport » Inne dyscypliny » Golf

:: Polski Portal Golfowy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.golf.pl

Kategorie:

Opis:

Jeśli przemierzasz bezkres sieci w poszukiwaniu informacji dotyczących golfa to właśnie twa wędrówka dobiegła końca. Na stronach Polskiego Portalu Golfowego dowiesz się co to w ogóle jest golf i na czym polega, jest tu również garść informacji historycznych dotyczących tej gry. Jeśli jesteś początkującym graczem i nie bardzo wiesz o czym rozmawiają bardziej doświadczeni koledzy z pewnością przydatny okaże się słowniczek. Również dla początkujących, przeznaczona jest wirtualna szkoła golfa. Oprócz tego znajdują się tu informacje o polach golfowych w Polsce i na świecie, turniejach oraz graczach.

Słowa kluczowe: