Podobne strony

 • Schronisko Turystyczne ORZEŁ

  Schroniska
  Oferta schroniska położonego w Sudetach - cennik, usługi dodatkowe, zdjęcia.
 • Ogólnopolska lista kwater prywatnych

  Agroturystyka
  Na stronie znajdziesz wyszukiwarkę, która pomoże Ci znaleźć spełniające twoje wymagania kwatery w różnych rejonach Polski.
 • Sudety - informacja turystyczna

  Serwisy turystyczne
  W serwisie pragnie się przekazać jak najwięcej informacji dotyczących charakterystyki gór, tras, atrakcji turystycznych i bazy noclegowej, aby zachęcić wszystkich do odwiedzenia tego regionu. Propaguje się tutaj turystykę górską oraz spędzanie czasu na łonie natury. Relacje z wypraw w Sudety oraz bogata galeria zdjęć dodatkowo zachęcają do włóczęgi. Na stronie znajduje się również oferta dla reklamodawców.
 • Kameralny pensjonat "Zachęta" w Górach Sowich

  dolnośląskie
  Pensjonat posiada pokoje 1, 2 i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Są one wyposażone w stylowe meble, radio, telefon i telewizor. Zapoznaj się z ofertą noclegów.
 • Korona Gór Polski

  Turystyka górska
  Relacja ze zdobywania Korony Gór Polski. Zdjęcia, lista szczytów, opisy wejść. Autor strony, a zarazem podróżnik zaprasza do przyłączenia się i zdobywania najwyższych szczytów pasm górskich w Polsce.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne » Miejscowości » W » Walim

:: Podziemne Fabryki Walimia "Riese" ::

Opis:

Tutaj dowiesz się czego dotyczył niemiecki program "Reise" realizowany w miejscowości Walim oraz zapoznasz się z atrakcjami turystycznymi i zabytkami tego miasta.