Podobne strony

 • Historia

  Serwisy informacyjne
  Na stronie chronologia dziejów Polski, kalendarium i artykuł o Żydach w Polsce.
 • II Rzeczpospolita

  Druga Rzeczpospolita
  Historia II Rzeczpospolitej. Ze strony dowiesz się wszystkiego o gospodarce, wojsku, systemie politycznym, kulturze i wielkich ludziach tamtego okresu.
 • PIBWL - Prywatny Instytut Badawczy Wojsk Lądowych

  Broń pancerna
  Strona grupy hobbystów, których celem jest popularyzacja techniki wojskowej, a także historii Polski i Europy Wschodniej oraz prezentacja różnego rodzaju broni. Znajdziecie tutaj mnóstwo zdjęć i opisów broni pancernej (czołgi, pociągi i samochody pancerne, tankietki), pakiet poprawek do gry "Steel Panthers", a także manifest programowy instytutu.
 • Prahistoria ziem polskich

  Pradzieje i archeologia
  Chciałbyś się dowiedzieć co nieco o ziemiach polskich kilka tysięcy lat temu? Zajrzyj tutaj a dowiesz się wszystkiego o kulturach zamieszkujących te obszary, a ponadto poznasz ich osiągnięcia, obrządki a także narzędzia jakie wyrabiali.
 • Internetowy serwis historyczny

  Dzieje powszechne
  Serwis oferujący odwiedzającym podróż przez epoki poczynając od starożytnego Rzymu i Grecji. Można tu zapoznać się ze średniowieczną historią Polski, świata oraz z dziejami nowożytnymi. W dziale dotyczącym XIX wieku można znaleźć historię różnych krajów: Niemiec, Polski, Rosji, Francji i innych. Warto też poczytać o ważnych wydarzeniach, które miały miejsce w XX wieku i wpłynęły na kształt dzisiejszego świata. Autor oferuje dodtakowo materiały pomocnicze z psychologii oraz łaciny.


:: Net-kronika wydarzeń XX wieku w Polsce ::

Nasza ocena:
Adres: http://republika.pl/netkronika/

Kategorie:

Opis:

Na stronie chronologiczny spis ważniejszych wydarzeń w Polsce, do których dołączono krótki opis.