Podobne strony

 • Hotel Amber Baltic

  zachodniopomorskie
  Oferta 4-gwiazdkowego hotelu w Międzyzdrojach. Cennik, rezerwacja przez internet, oferta miejscowego klubu golfowego. Jeżeli pragniesz spędzić święta Bożego Narodzenia i Sylwester 2000 nad morzem, koniecznie zajrzyj na stronę.
 • Śląski Klub Golfowy UŚ

  Golf
  Strona dobrowolnego i samorządnego zrzeszenia o celach niezarobkowych założonego przez pracowników Uniwersytetu Śląskiego w celu popularyzacji gry w golfa, stworzenia infrastruktury społecznej i zaplecza technicznego dla sportu golfowego, budowy i utrzymanie parku golfowego; strona zawiera historię golfa, zasady gry, ponadto zasady składania darowizn i zawierania umów sponsoringu na rzecz Klubu.
 • Zimny - Skoda i Volkswagen

  Skoda
  Bardzo skąpa oferta dealera Skody i Volkswagena: spis oferowanych modeli oraz informacje o promocji.
 • Inter-Welm Sp. z o.o.

  Volkswagen
  Opisowa prezentacja oferowanych modeli samochodów osobowych i dostawczych Volkswagena.
 • GGCC

  Golf
  Pole golfowe zbudowane według standardów U.S.G.A. Gdańsk Golf & Country Club proponuje naukę gry pod okiem kwalifikowanych angielskich zawodowców. Duży Driving Range (z zadaszonymi stanowiskami), Putting green i inne tereny, na których można ćwiczyć pitche, chipy i grę z bunkra. Firma zaprasza do nowego budynku Klubowego, w którym mieści się szatnia, sklep ze sprzętem, bar, restauracja i z którego roztacza się wspaniały widok na pole golfowe. Na stronie kalendarz i wyniki imprez.


Tu jesteś » Strona główna » Sport » Inne dyscypliny » Golf

:: GOLF - Polskie strony ::

Nasza ocena:
Adres: http://republika.pl/golf_net

Kategorie:

Opis:

Zbiór odnośników do polskich stron o grze w golfa. Ułatwia znalezienie potrzebnych informacji na temat tej fascynującej gry.

Słowa kluczowe: