Podobne strony

 • Trylogia

  Historyczne, wojenne
  Miłośnicy twórczości Sienkiewicza znajdą tutaj informacje o bohaterach trylogii, Polsce XVII wieku oraz osobistościach, które trwale zapisały się w historii naszego kraju. Ponadto możesz zapoznać się z ekranizacjami kolejnych części, aktorami, muzyką, galerią zdjęć oraz ciekawostkami związanymi z kolejnymi produkcjami.
 • Belvedere Dystrybucja Sp. z o.o.

  Wódki
  Strona dla koneserów markowej wódki "Sobieski". Znajdziesz tu informacje historyczne o powstaniu wódki, a także o polskim władcy, którego imieniem została nazwana. Możesz również zapoznać się z "królewską świtą" (wódki z serii "Sobieski"), z przepisami kulinarnymi (drinki oraz potrawy), a oprócz tego ułożyć układankę tematyczną, wysłać elektroniczną pocztówkę oraz ściągnąć wygaszacze ekranu i tapety pulpitu.
 • Poczet królów i książat polskich

  Dzieje powszechne
  Zajrzyj na stronę, a dowiesz się wszystkiego o władcach polskich, którzy rządzili krajem przez stulecia. Znajdziesz tutaj również kilka faktow historycznych związanych z panowaniem poszczególnych królów, a ponadto zapoznasz się z historią orła polskiego.


:: Muzeum - Pałac w Wilanowie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wilanow-palac.art.pl

Kategorie:

Opis:

Pałac wilanowski został wybudowany przez króla Jana III Sobieskiego pod koniec XVII wieku i reprezentuje typ barokowej rezydencji podmiejskiej. Stykają się tu różne style architektoniczne, co czyni budowlę bardzo oryginalną. Wejdź na strony pałacu, a znajdziesz tutaj szereg zdjęć, anegdot, imprez odbywających się na jego terenie oraz widok z kamery na sale.