Podobne strony

 • Wyższa Szkoła Handlowa w Kielcach

  Uczelnie niepubliczne
  Strona niepaństwowej wyższej uczelni posiadającej prawo nadawania tytułu licencjata na kierunku "Zarządzanie i Marketing", "Administracja" oraz "Ekonomia" na trzyletnich wyższych studiach zawodowych, prowadzącej ponadto uzupełniające studia magisterskie; prezentacja kadry naukowej, zasad rekrutacji i opłat, programów nauczania.
 • Warszawska Szkoła Zarządzania

  Uczelnie niepubliczne
  Warszawska Szkoła Zarządzania prowadzi działalność naukowo-dydaktyczną w następujących dziedzinach: zarządzania i marketing, zarządzanie personelem, zarządzanie przediębiorstwem, wycena nieruchomości.
 • Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie

  Uczelnie niepubliczne
  WSZiM w Sochaczewie jest uczelnią ekonomiczną jednowydziałową kształcącą na kierunku "zarządzanie i marketing" w sześciu specjalizacjach. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o rekrutacji, wymaganiach, planach studiów oraz najświeższych nowościach akademickich.
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku

  Uczelnie niepubliczne
  Uczelnia niepubliczna kształcąca studentów na samodzielne stanowiska w hotelarstwie i gastronomii, w sektorze pośrednictwa i organizacji turystyki, w handlu i usługach, w Polsce i za granicą. WSTiH kształci na studiach I stopnia na specjalnościach: turystyka międzynarodowa, zarządzanie hotelarstwem i gastronomią, rynek turystycznyc UE, marketing usług, informatyka w turystyce, zarządzanie przedsiębiorstwem turystycznym, agrobiznes, turystyka biznesowa; na studiach II stopnia, podyplomowych oraz na kursach specjalistycznych.
 • Wyższa Szkoła Zarządzania w Szczecinie

  Uczelnie niepubliczne
  WSZ w Szczecinie posiada status wyższej szkoły niepaństwowej. Witryna zawiera informacje dotyczące władz uczelni, organizacji zajęć na studiach, rodzaje kierunków i specjalizacji oraz zasad przyjęć na studia.


:: Lubelska Szkoła Biznesu ::

Opis:

Na stronie znajdziesz między innymi: informacje o szkole, kierunki studiów, program auczania oraz bogata oferta szkoleń i studiów podyplomowych.