Podobne strony

 • Polskie Towarzystwo Toksykologiczne w Poznaniu

  Towarzystwa naukowe
  Informacje o szóstej ogólnopolskiej konferencji naukowej "Interakcje Ksenobiotyków".
 • V Ogólnopolska Sesja Naukowa "Datowanie Minerałów i Skał

  Wydarzenia naukowe
  Tematy wygłoszonych referatów oraz lista uczestników biorących udział w konferencji.
 • Zaproszenie do udziału w konferencji "Styl późny w muzyce, literaturze i kulturze"

  Wydarzenia i imprezy
  Konferencja będzie miała miejsce w dniach od 6 do 8 grudnia 2000 w Katowicach. Jest skierowana do muzykologów, teoretyków muzyki, kulturoznawców oraz literaturoznawców ze wszystkich wyższych uczelni w kraju. Tu dowiesz się szczegółów oraz pobierzesz formularz zgłoszeniowy.
 • Bio-Forum III: "Jak założyć i prowadzić firmę biotechnologiczną w Polsce" - Łódź 20-21 maja 2002

  Wydarzenia naukowe
  Strona Konferencji naukowo-biznesowej Bio-Forum III, organizowanej pod auspicjami European Association of Pharma Biotechnology. Adresowana jest ona głównie do osób planujacych założenie własnej firmy biotechnologicznej w Polsce oraz do już prowadzących tego typu działalność gospodarczą. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o konferencji, formularz zgłoszeniowy oraz zarezerwujesz hotel.
 • III Kielecki Festiwal Nauki

  Wydarzenia naukowe
  Problemy naukowe z reguły kojarzą się z czymś co jest przeznaczone tylko dla wybranych. Pomimo, że każdy na co dzień posługuje się zdobyczami nauki, wciąż obco brzmią w uchu przeciętnego Kowalskiego hasła takie jak eksperymenty naukowe czy symulacja komputerowa. III Kielecki Festiwal Nauki, który odbędzie się w dniach 6-15 września 2002 r., jest przykładem imprezy, której znaczenie dla miasta doceniają naukowcy, administracja i władze samorządowe. Na stronie wszelkie informacje o tej imprezie, włącznie z możliwością rejestracji on-line.


:: Instytut Podstaw Budowy Maszyn ::

Opis:

W zakres działalności dydaktycznej i naukowej Instytutu wchodzi taka tematyka jak: konstrukcja maszyn, automatyka, teoria maszyn czy metrologia mechaniczna. Jeśli chcesz zapoznać się z informacjami o placówce, zajrzyj tutaj.