Podobne strony

 • ufocrew'99 i-net world headquarter

  Hacking
  Zbieranina cracków, seriali i keygenów.
 • JavaScript Planet - JavaScript Tutorial

  Javascript
  JavaScript jest językiem programowania dla Internetu. Pierwotnie był znany pod nazwą LiveScript, dopóki Sun Microsystems nie opublikował języka Java. Po wprowadzeniu Javy Netscape i Sun Microsystems porozumiały się i przemianowały LiveScript na JavaScript. Powszechnie przypuszcza się, że Java i JavaScript są tym samym albo czymś bardzo podobnym. Nie jest to prawda, o czym możesz przekonać się z tej strony, na której znajdziesz też dobrze opracowany kurs tego języka.
 • ORIGIN - Ultima Online

  Ultima
  Bardzo dobra, obszerna strona w języku angielskim. Zawiera mnóstwo opisów, newsów, opowieści graczy, FAQ, screeny i wiele, wiele innych. Niestety dość wolna.
 • CookieCrK

  Hacking
  Strona poświęcona crackowaniu. Zamieszczono tu teksty, tutoriale, oraz źródła programów.
 • GIMP w praktyce

  Grafika komputerowa
  Serwis tematyczny portalu signs.pl autorstwa Macieja Jezierskiego poświęcony programowi GIMP (Win) - bezpłatnemu konkurentowi oprogramowania Photoshop. Zawiera tutoriale, przykłady oraz galerię prac.


:: Adobe Photoshop ::

Nasza ocena:
Adres: http://photoshop.pl


Opis:

Autor strony - Łukasz Balukiewicz - przedstawia na tej stronie bogaty zbiór porad, tutoriali, plug-inów, tippsów oraz stuffu przydatnego w pracy z Adobe Photoshop. Naprawdę warto zajrzeć.