Podobne strony

 • Serwis www.lastminute.pl

  Serwisy informacyjne
  Są tu zebrane oferty last minute kilku biur podróży; informacje o możliwościach tanich i atrakcyjnych wyjazdów urlopowych, przewodniki przygotowane przez biura.
 • Wydawnictwa Tatrzańskiego Parku Narodowego

  Wydawnictwa turystyczne
  Tatrzański Park Narodowy prowadzi szeroką działalność popularyzatorską i wydawniczą. Jest wydawcą wielu pozycji popularyzujących ideę ochrony przyrody, tatrzańską turystykę i kulturę ludową mającą swoje korzenie w pięknie tatrzańskiej przyrody. Oferta jest skierowana zarówno do fachowców jaki i szerokiego kręgu turystów oraz miłośników Tatr. Za pośrednictwem sieci złożyć zamówienie i kupić wybrane pozycje.
 • Bogucki Wydawnictwo Naukowe

  Wydawnictwa naukowe
  Wydawnictwo zajmuje się przygotowaniem do druku i drukiem wydawnictw naukowych i popularnonaukowych, zarówno tytułów własnych jak i wykonywanych usługowo. Opublikowało m.in. szereg barwnych folderów i przewodników popularyzujących ochronę środowiska naturalnego. Na stronie możesz zamówić wybrane pozycje.
 • Impresja Wydawnictwa Elektroniczne SA

  Wydawnictwa multimedialne
  W ofercie firmy wydawnictwa na CD-ROMach: Zamek Królewski w Warszawie, Ziemia we Wszechświecie, Budowa i ewolucja Ziemi, Wody Ziemi, Samochody Świata, Przygody Mikołaja.
 • Nasz Pruszków - informator miejski

  Pruszków
  Informator miejski, w którym znajdziesz ogólne informacje o mieście (położenie, historia, środowisko), o gospodarce (struktura wydatków), samorządzie (rada miasta, rada powiatu, urzędy miasta, starostwa powiatu) czy wreszcie informacje o miejscach, które warto zobaczyć.


:: Travelplanet.pl ::

Opis:

Internetowe biuro podróży z ofertami turystycznymi, wakacyjnymi, wycieczkami, wczasami oraz propozycjami last minute. Travelplanet sprzedaje oferty wszystkich największych touroperatorów: TUI, Scan Holiday, Neckermann, Ving, Eurocamp, Triada, Itaka, Big Blue na wszystkie kierunki, a także bilety ponad 300 linii lotniczych. Rezerwacja możliwa online oraz poprzez Call Center. Travelplanet to także aktualności i praktyczne informacje turystyczne, relacje z podróży oraz przewodnik dla turystów.