Podobne strony

 • Olimpiada Matematyczna

  Konkursy
  Na stronie podane zostały dane o bieżącej edycji Olimpiady, konkursach na szczeblu międzynarodowym oraz informacje o poprzednich rozgrywkach matematycznych (zadania, szkice rozwiązań).
 • Matematyka - konkurs As

  Konkursy
  Na stronie podane zostały zadania dotyczące szkolnego konkursu matematycznego "As" dla klas szkoły podstawowej.
 • Darek Laskowski

  L
  Na domowej stronie Darka Laskowskiego znajdziesz odrobinę poezji, urywki książki Douglasa Hardinga pt. "On having no head" w tłumaczeniu autora strony, propozycje eksperymentów D. Hardinga oraz zadanie matematyczne Lewisa Carrol'a. Strona przygotowana została w języku angielskim oraz polskim.
 • Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich z matematyki

  Inne
  Organizatorem konkursu jest Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Celem jego jest zachęcenie uczniów szkół srednich do powtarzania materiału oraz pomoc w przygotowaniu się do studiów wyższych. Na stronie wszelkie informacje dotyczące regulaminu, udziału w konkursie oraz nagród.
 • Matematyka dla maturzystów

  Matura
  Wszyscy maturzyści, którzy w tym roku szykują się do zdawania egzaminu z matematyki powinni koniecznie odwiedzić stronę,gdzie znajdują się zestawy maturalne z różnych województw. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z zadaniami wyślijcie je na podany adres.


:: Epsilon ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.epsilon.z.pl/

Kategorie:

Opis:

Każdy miłośnik matematyki musi tą na stronę koniecznie zajrzeć. Znajdziecie tutaj zadania z Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych, wyjaśnienie niektórych pojęć matematycznych, zadania maturalne, nietypowe problemy oraz zagadki, na których można "połamać" sobie głowę.