Podobne strony

 • Biuro Turystyki i Wypoczynku Młodzieży Szkolnej "Mały Podróżnik" z Krakowa

  Obozy młodzieżowe, kolonie
  Biuro zajmuje się organizacją kolonii oraz obozów dla dzieci i młodzieży w kraju i za granicą. Tu zapoznasz się ze szczegółami oferty.
 • Wakacje z polskimi biurami podroży

  Dyskusje o podróżach
  Autorka strony opisała tutaj swoje wrażenia z wakacji spędzonych z polskimi biurami podróży (wczasy w Grecji oraz Hiszpanii).
 • Biuro Turystyki Aktywnej FUNCLUB

  Biura podróży
  Biuro proponuje wypoczynek nad wodą i nie tylko. Zaprasza na gorące lato 2002 do: Baz Sportów Wodnych w Chorwacji (Orebić) i Grecji (Kokino Nero), na Studenckie Lato Za Granicą (Makarska, Paralia Olimpijska, Lloret de Mar oraz w wiele innych miejsc. Także oferta sylwestrowa.
 • Kreta

  Grecja
  Na stronie znajduje się relacja z dwutygodniowego pobytu Beaty i Roberta na Krecie, a także galeria zdjęć.
 • GreckieWycieczki.pl - Santorini

  Turystyka i podróże
  Chcesz poznać ciekawe informacje i fakty o Grecji. Zobaczyć, jakie potrawy lokalnej kuchni warto spróbować, gdzie warto się zatrzymać, co zwiedzić? Jeśli tak, to koniecznie już teraz powinieneś zdecydować się na odwiedzenie strony internetowej Greckie Wycieczki. Jest to profesjonalny portal o podłożu turystyczno-handlowym. Znajdziesz na nim nie tylko informacje, lecz także oferty biur turystycznych a wyjazdy do Grecji.


:: Biuro Turystyczne Axet ::

Opis:

Biuro przedstawia ofertę wypoczynku w Grecji, Chorwacji, Bułgarii oraz Hiszpanii. Zapoznaj się z propozycją kolonii, obozów oraz wycieczek. Tutaj zobaczysz również zdjęcia z wakacji.