Podobne strony

 • Amicom

  Dystrybutorzy sprzętu
  W zamieszczonej na stronie ofercie firmy znajdziesz skup, sprzedaż i komis komputerów nowych i używanych, szkolenia komputerowe, podłączenia do internetu, administracje sieciami i inne. Na stronie znajdziesz również giełdę sprzętu komputerowego i audio.
 • Komputery, komputery...

  Giełdy komputerowe on-line
  Strona poświęcona jest komputerom i wszystkiemu co z nimi związane. Znajdziesz tu więc informacje z dziedziny software'u i hardware'u, ciekawostki z informatycznego świata, a także do ściągnięcia drivery. Dzięki zamieszczonej tu komputerowej giełdzie możesz sprzedać lub kupić części komputerowe.
 • Blue Box

  Urządzenia biurowe
  Firma specjalizuje się w sprzedaży i serwisie używanych drukarek laserowych oraz notebooków. W ofercie używane: drukarki, notebooki, komputery, serwery, monitory oraz akcesoria do nich. Sprzęt przechodzi kompleksowy przegląd oraz konserwację. Firma oferuje wsparcie techniczne, prowadzi sprzedaż części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych.
 • Komputerowy sklep internetowy

  Komputery - sprzęt
  Sprzedaż komputerów i podzespołów - nowych i używanych. W naszym sklepie znajdą Państwo także bogatą ofertę notebooków, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych.Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego. GWARANCJA. Atrakcyjne ceny. RATY Wysyłka na terenie całego kraju. Siedziba w Poznaniu


:: Giełda PC ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pcbazar.prv.pl


Opis:

"Sprzedam", "Kupię", "Dodaj" - takie nazwy działów na stronie giełdy komputerowej mówią chyba same za siebie. Oprócz ofert znajdziesz tu regulamin giełdy oraz chat.