Podobne strony

 • Wygraj Sukces

  Inne
  Wygraj Sukces to konkurs piosenki, którego celem jest promocja dziecięcej twórczości artystycznej. Na stronie znajduje się regulamin konkursu, kilka słów o jego historii, organizatorach, wykonawcach oraz laureatach.
 • Konkursy Pałacu Młodzieży w Katowicach

  Konkursy z nagrodami
  Znajdziesz tutaj opis następujących konkursów dla dzieci i młodzieży (do 21 lat): na felieton, gazetkę szkolną, reportaż prasowy i radiowy, recenzję literacką, a także regulamin przeglądu twórczości literackiej "Kacze Pióro". Terminy nadsyłania zgłoszeń oraz prac są różne dla poszczególnych konkursów. Być może dla niejednego młodego twórcy będzie to pierwszy krok ku prawdziwej literackiej lub dziennikarskiej karierze.
 • Pokémon

  Komiks
  Już dziś Pokémon jest fenomenem na skalę światową. Tu poznasz "Pokémona: Film Pierwszy", w którym Ash i Pikachu wraz z przyjaciółmi zostają zwabieni na bezludną wyspę, gdzie mają odbyć się zawody Pokémonów. Aby zwyciężyć, nasi bohaterowie będą musieli wykazać się nie lada odwagą i umiejętnościami. Możesz również ściągnąć tapety i wygaszacze ekranu, a także poznać Pokémonki.
 • Pokemon Area

  Film animowany
  Na tych stronach poznasz bliżej swoich ulubionych bohaterów (Pokedex), ściągniesz pokemonowe tapety, obejrzysz galerie rysunków, ikonki (screeny w 3D oraz 2D), animowane gify. Ponadto zagraj w gry z pokemonami, zobacz filmiki i posłuchaj dźwięków. Znajdziesz tu również treść poszczególnych odcinków, recenzje i opisy filmów oraz karty.
 • Konkurs dziennikarski

  Konkursy z nagrodami
  Wygraj praktykę dziennikarską! Zdobywca I nagrody zobaczy jak pracują znani dziennikarze radiowi, telewizyjni i internetowi (w redakcjach RMF FM, TVN oraz INTERII.PL). W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy napiszą opowiadanie, reportaż lub przedstawią pracę w innej formie dziennikarskiej pt. "Mój sposób na wakacje". Prace należy nadsyłać do końca listopada 2001. Na stronie znajdziesz szczegóły i regulamin.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Muzea

:: Muzeum Guzików ::

Nasza ocena:
Adres: http://free.art.pl/guziki


Opis:

Na stronie znajdziesz informację o Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci i Młodzieży "Muzealne Spotkania z Fotografią". Otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi we wrześniu 2001.