Podobne strony

 • KompuTronik - dystrybucja sprzętu komputerowego

  Dystrybutorzy sprzętu
  Oferta firmy skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych jak i partnerów handlowych. Na stronie znajdziesz aktualny asortyment z bieżącymi cenami oraz wejście do wirtualnego sklepu, w którym możesz skompletować cały zestaw PC lub zamówić poszczególne podzespoły. KompuTronik zamieścił również opis radzenia sobie z najczęściej spotykanymi problemami związanymi z funkcjonowaniem sprzętu oraz zbiór sterowników.
 • Action 2 sp. z o.o.

  Dystrybutorzy hurtowi
  Dystrybutor (głównie hurtowy) sprzętu komputerowego. W ofercie: procesory (Intel), płyty główne (ENPC, Iwill, Soyo), dyski twarde, karty muzyczne (SoundBlaster), karty graficzne, monitory (SM), drukarki (HP, Epson).
 • Hexagon

  Sprzęt audio
  Elektroniczne instrumenty dla studia i estrady, studyjne procesory efektów, systemy edycji dźwięku, stoły mikserskie, monitory. W sklepie internetowym 10 % taniej.
 • MS Elektronik

  Części i podzespoły elektroniczne
  MS Elektronik to dystrybutor podzespołów elektronicznych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie i cennik produktów.
 • Future Electronics Polska

  Części i podzespoły elektroniczne
  Czołowy dystrybutor komponentów elektronicznych na świecie. Posiada w ofercie szeroką gamę komponentów elektronicznych, począwszy od elementów pasywnych po najnowsze procesory, zarówno do montażu powierzchniowego jak i przewlekane - najbardziej znanych producentów.


:: Artkom ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.artkom.hg.pl


Opis:

Firma oferuje komputery i akcesoria komputerowe. Wykaz proponowanego sprzętu i aktualne promocje znajdziesz na stronie.