Podobne strony

 • Wirtualny sklep firmy Pactor

  Komputery - sprzęt
  Sprzedaż gotowych zestawów komputerowych oraz płyt CD z oprogramowaniem. Płatność gotówką , kartą lub przy odbiorze.
 • Sound Import

  Dystrybutorzy sprzętu
  Importer kart dźwiękowych, edytorów i programów muzycznych. Na stronie znaleźć można modele sprzedawanych przez firmę kart dźwiękowych wraz ze szczegółowym opisem (dane techniczne, sprzętowe wymagania, kompatybilność, cena) oraz zdjęciem. Ponadto na stronie dostępna jest również giełda sprzętu gdzie można umieścić ogłoszenie dotyczące kupna lub sprzedaży karty dźwiękowej.
 • Muzyka i technika udio

  Rock
  Informacje o zespole Ahead oraz na temat kart dźwiękowych.
 • FF Computer Sp. z o. o. - Direct Sales

  Komputery - sprzęt
  Witryna internetowego sklepu komputerowego, w którym w prosty sposób można dokonać zakupu interesujących nas zestawów komputerowych lub podzespołów i akcesoriów komputerowych. Na stronie zamieszczone są informacje o aktualnych promocjach. Firma zapewnia także serwis gwarancyjny. Każdy artykuł oferowany przez sklep posiada szczegółowy opis. Za zamówiony towar płatność następuje przy odbiorze.
 • Comp-An

  Dystrybutorzy sprzętu
  Sklep internetowy firmy oferującej swoje usługi w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej oraz sprzedaży, serwisu komputerów i podzespołów komputerowych. Dodatkową profesją firmy jest projektowanie i wykonywanie sieci komputerowych i systemów alarmowych.


:: PC Mechanic ::

Opis:

Ta anglojęzyczna strona to prawdziwa kopalnia wiedzy o komputerach. Osobny dział poświęcono tu niemal każdemu komponentowi, który wchodzi w skład współczesnego komputera PC. Zamieszczono tu również porady dotyczące optymalizacji jego działania, a także przewodniki, które mogą być pomocne w stworzeniu wymarzonego komputera.