Podobne strony

 • Jubileusz 600-lecia odnowienia Akademii Krakowskiej

  Wydarzenia i imprezy
  Informacje o obchodach jubileuszu, kalendarz imprez towarzyszących tej uroczystości. Rejestracja przez Internet uczestnictwa w Zjeździe Absolwentów.
 • Koneser

  Wydarzenia i imprezy
  Internetowy Magazyn Kulturalny Koneser jest serwisem przeznaczonym dla grona odbiorców zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi. Serwis pomaga zdobyć informacje o aktualnych premierach teatralnych, kinowych, wernisażach, imprezach i koncertach muzyki różnego rodzaju. Można również poczytać recenzje, eseje i dużo innych tekstów o tematyce kulturalnej.
 • Kraków 2000

  Wydarzenia i imprezy
  Pięcioletni program festiwalu Kraków 2000. Ma on na celu m. in. promocję miasta, regionu i Polski w jednoczącej się Europie. Zapoznasz się tutaj z imprezami odbywającymi się w jego ramach.
 • Międzynarodowe Triennale Grafiki

  Wydarzenia i imprezy
  Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie jest otwartym, światowym przeglądem grafiki. Zaproszenie do wzięcia udziału w przyszłym przeglądzie, relacja z roku '97.
 • Polskie wydarzenia kulturalne

  Wydarzenia i imprezy
  Zapowiedzi i relacje z wydarzeń muzycznych, filmowych, literatury i sztuki. (J. angielski)


:: FAMA 2001 ::

Opis:

Strona Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej. W jego ramach odbył się wielki koncert o charakterze konkursowym pod hasłem "Wszystkie drogi prowadzą do Świnoujścia", występy kabaretów oraz koncert finałowy. Tutaj zapoznasz się z historią imprezy, programem, organizatorami i sponsorami.