Podobne strony

 • Ryszard Sowiński

  Poezja śpiewana
  Strona zawiera materiały o Ryszardzie Sowińskim. Można tutaj znaleźć teksty i chwyty do jego piosenek oraz utwory w formacie midi i mp3.
 • Robert Kasprzycki

  Poezja śpiewana
  W serwisie Roberta Kasprzyckiego znajdziemy teksty piosenek, artykuły, wywiady, dyskografię, zdjęcia oraz informacje o koncertach i składzie zespołu.
 • Muzyka Antoniny Krzysztoń

  Poezja śpiewana
  Serwis przedstawia Antoninę Krzysztoń. Możemy tutaj przeczytać informacje o jej płytach oraz posłuchać 30-sekundowych fragmentów utworów.
 • Wolna Grupa Bukowina

  Poezja śpiewana
  Pierwsza w internecie oficjalna strona o Wolnej Grupie Bukowina. Znajdziemy tutaj ich dyskografię, zapomniane piosenki, a także utwory midi. "Istny "Bukowy Dom". Zagość w jego progi, bo dla wszystkich drzwi otwarte."
 • Ynternetowa bacówa Kuby spode Komorowic

  Poezja śpiewana
  Strona zawiera teksty piosenek góralskich. Znajdziemy tutaj takich artystów jak np.: Antonina Krzysztoń, Grzegorz Turnau czy Maryla Rodowicz.


:: Grupa Twórcza ERYMO ::

Nasza ocena:
Adres: http://erymo.w.interia.pl

Kategorie:

Opis:

Grupa Twórcza ERYMO zajmuje się tworzeniem i propagowaniem własnej twórczości artystycznej w różnych dziedzinach. Głównie jest to tzw. piosenka autorska nawiązująca do zapomnianej już tradycji wielkich bardów. Na stronie masz okazję bliżej poznać historię grupy, jej dokonania oraz najbliższe plany.