Podobne strony

 • Urząd Miasta Katowice

  Urzędy miast i gmin
  Oficjalna strona katowickiego Urzędu Miasta nie ogranicza się tylko do informacji z nim związanych. Wyczerpująco informując o jego strukturze i pracach (począwszy od danych teleadresowych, poprzez biografie członków Zarządu, aż po uchwały z poszczególnych sesji Rady) zawiera też liczne dane na temat miasta. Wśród nich m.in.: dotyczące życia kulturalnego, statystyk, bazy noclegowej i wielu innych. Nie zawiodą się np. amatorzy rowerów, znajdując tu opis i mapkę rowerowych tras, oraz wszyscy szukający danych na temat możliwości wypoczynku i rekreacji na terenie miasta. Uwieńczeniem strony jest zaś interaktywna - i to nie tylko z nazwy - mapa Katowic.
 • Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski

  Opolskie
  Strona o władzach powiatu i ich bieżącej działalności. Informacje o organizowanych przetargach.
 • Biuletyn Zamówień Publicznych

  Newsy ekonomiczne
  Serwis informacyjny WWW Urzędu Zamówień Publicznych.
 • Urząd Zamówień Publicznych

  Inne
  Strona urzędu nadzorującego wykonywanie czynności realizowanych na podstawie ustawy o zamówieniach publicznych. Można tutaj znaleźć informacje dotyczące najbliższych organizowanych przetargów, przepisy prawne regulujące ich realizację. Jest też serwis FTP z biuletynami, formularzami i programami użytkowymi do ściągnięcia.
 • Przetargi.pl - zamówienia publiczne i przetargi

  Przetargi, zam. publiczne
  Przetargi.pl to serwis ofert przetargowych i inwestycyjnych - ogłoszenia z Polski i Uni Europejskiej. Serwis rekomendowany przez ParaRent.com.


:: Gmina Czernichów ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.czernichow.com.pl

Kategorie:

Opis:

Strona zawiera informacje o gminie, wydarzeniach, kulturze i turystyce, jest też odrobina historii, a mieszkańcy i osoby prowadzące tam interesy dowiedzą się nad czym pracuje aktualnie rada gminy oraz jakie organizuje przetargi.