Podobne strony

 • Lex Polonica On Line

  Akty prawne
  Płatny serwis oferujący zarejestrowanym użytkownikom pełny zbiór aktów normatywnych, orzecznictwa, pisma Ministerstwa Finansów, Bibliografię, wzory umów i pism. Dla niezarejestrowanych dostępny jest tylko Kodeks Cywilny.
 • Sejm RP - prace sejmu

  Akty prawne
  Na stronach Sejmu RP znajdziesz m.in.: nowe projekty ustaw oraz ustawy uchwalone przez Sejm w ostatnich pięciu latach.
 • Biblioteka aktów prawnych

  Akty prawne
  Akty prawne na stronach serwisu są podzielone tematycznie na: działalność gospodarczą, kodeksy, opłatę skarbową, podatek dochodowy od osób fizycznych, prawnych, spadków i darowizn, towarów i usług, pozostałe opłaty i podatki, rachunkowość, ubezpieczenia społeczne, urzędy i izby skarbowe, zobowiązania podatkowe. Na stronach serwisu znajdziesz także informator ekonomiczny, serwis - orzecznictwo, pisma Ministerstwa Finansów, serwis - ubezpieczenia społeczne.
 • Advocatus - System Informacji Prawnej w Internecie

  Serwisy prawnicze
  Jest to płatny serwis, oferuje dla abonentów: teksty ujednolicone większości najważniejszych aktów prawnych, zbiór aktów prawnych opublikowanych w Dziennikach Ustaw i Monitorach Polskich w wersji oryginalnej, interpretacje Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego i Trybunału Konstytucyjnego.
 • Komentarz do Dziennika Ustaw

  Prasa prawnicza
  Tygodnik zawiera teksty nowych aktów prawnych publikowanych w kolejnych Dziennikach Ustaw, komentarze do zmian, orzecznictwo, ujednolicone teksty oraz przegląd Monitora Polskiego i Dzienników Urzędowych.


:: Ars Lexus ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.arsinfo.pl/dol_lexis_11.htm

Kategorie:

Opis:

Jest to płatny serwis na którego głównym zadaniem jest zapewnienie dostępu do kompleksowej informacji prawnej poprzez system informatyczny.

Słowa kluczowe: