Podobne strony

 • Achleitner Sp. z o. o.

  Opony i felgi
  Prezentacja firmy specjalizującej się w sprzedaży samochodów ciężarowych i specjalistycznych, zabudowie samochodów, oraz w sprzedaży opon najbardziej znanych producentów, a także felg aluminiowych.
 • Pracownia Reklam Sam-Art

  Druk, poligrafia
  Oferta firmy obejmuje: grafiki na plandekach, banerach, chłodniach, izotermach, samochodach osobowych i dostawczych, plansze i tablice wolnostojące. Wykonuje reklamy przestrzenne i podświetlane. Ponadto proponuje pełne usługi poligraficzne, wykonywanie stron www, skład tekstów i grafiki.
 • SFAMASZ - Skierniewicka Fabryka Maszyn, Urządzeń i Konstrukcji

  Budownictwo przemysłowe
  Zakres działalności firmy obejmuje kompleksowe wykonawstwo budynków przechowalniczych, przemysłowych, chłodniczych, magazynowych, produkcyjnych itp. oraz produkcję maszyn i urządzeń mających zastosowanie w rolnictwie i konfekcji. Dodatkowo przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie robót ślusarskich, spawalniczych i obróbki wiórowej, a ponadto usługi dźwigowe i transportowe. Więcej szczegółów poznasz zaglądając na stronę.
 • Montostal Sp. Z o.o.

  Konstrukcje metalowe
  Zakład projektuje instalacje i obiekty chłodnicze, kompletuje dostawy maszyn oraz prowadzi doradztwo techniczne. Montuje konstrukcje stalowe, instalacje technologiczne, lekkie obudowy z płyt warstwowych. W witrynie ogólna charakterystyka działalności spółki w kręgu którego szczególnie znajdują się obiekty chłodnicze.
 • Marspol

  Klimatyzacja
  Przedsiębiorstwo oferuje komory chłodnicze z płyt styropianowych oraz poiuretanu. Prowadzi sprzedaż i montaż instalacji klimatyzacyjnych, remont urządzeń chłodniczych.


:: ASC - Automatyka Systemów Chłodniczych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.asc.waw.pl

Kategorie:

Opis:

ASC jest autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem firmy Danfoss producenta automatyki chłodniczej i przemysłowej. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą handlową, a także dokonać zakupów w sklepie internetowym z produktami Danfoss.