Podobne strony

 • Stowarzyszenie Jeździeckie "Szarża"

  Jeździectwo
  W serwisie stowarzyszenia znajdziesz informacje o organizowanych przez nie imprezach oraz kursach jazdy konnej. Zainteresowani odbyciem takiego kursu mogą zapoznać się z cennikiem i oferowanymi zniżkami. Jeśli nie wiesz jak tam dotrzeć z pewnością przydatna okaże się mapa. Są tu również zawarte takie informacje jak historia stowarzyszenia, struktura organizacyjna oraz imiona i pochodzenie koni będących w dyspozycji stadniny.
 • Anka Rancho

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  Firma organizująca kursy jazdy konnej dla osób początkujących, średniozaawansowanych i dobrze jeżdżących. Prowadzi również obozy jeździeckie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnicy obozu zapoznają się z codzienną opieką nad końmi, oraz pracą w stajni. pojeniem, karmieniem koni i ich pielęgnacją. Firma organizuje też rajdy konne jedno- i kilkudniowe po pięknych terenach Mazowsza. "Anka Rancho" przyjmuje konie prywatne do pensjonatu, gdzie zapewnia doskonałą i fachową opiekę nad końmi. Na stronie cennik usług.
 • TKKF Podkowa

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  Na tej stronie znajdziemy informacje na temat klubu jeździeckiego TKKF Podkowa, organizowanych obozach, hipoterapii oraz terminarz jazd. Dla chętnych, którzy pozostają w wakacje w Warszawie - program "Wakacje w stajni".
 • Stadnina koni Albin

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  W ofercie stadniny jest nauka jazdy dla początkujących jak i szkolenia dla zaawansowanych, stadnina posiada własną ujeżdżalnię, zaś w bezpośrednim otpczniu znajdują się piękne tereny jeździeckie. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę, cenniki oraz mapkę dojazdu.
 • Klub Jeździecki "Aromer"

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  Strona klubu specjalizującego się w ujeżdżaniu (ośrodek przygotowań olimpijskich w dyscyplinie ujeżdżania) zawiera dużo informacji na temat sukcesów sportowych klubu, a także prezentację koni na sprzedaż.


:: Argo ::

Opis:

Strona gospodarstwa agroturystycznego, którego główną atrakcją są konie i jazda konna. Znajdziesz tutaj szczegóły oferty oraz duży dział poświęcony hodowli koni (prezentacja klaczy i ogierów).