Podobne strony

 • Parafia Rzymskokatolicka Św. Małgorzaty

  Diecezja bielsko-żywiecka
  Strona parafii prezentuje jej historię, pracujących tam duszpasterzy i grupy formacyjne, pozwala zapoznać się z porządkiem odprawianych w kościele nabożeństw i mszy świętych oraz udziela istotnych informacji organizacyjnych dotyczących życia parafii i kościoła.
 • Kościół p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej

  Diecezja radomska
  Strona przedstawia informacje organizacyjne parafii w Radomiu. Znajdziesz tu porządek nabożeństw i mszy świętych, ogłoszenia parafialne, wiadomości na temat wspólnoty klasztoru i grup przy nim działających oraz informacje o odpustach i uroczystościach.
 • Parafia św. Marii Magdaleny w Poroninie

  Archidiecezja krakowska
  Strona zawiera informacje o historii parafii, jej położeniu geograficznym, opis prowadzonego duszpasterstwa oraz spis ważniejszych adresów i telefonów.
 • Parafia Wniebowzięcia NMP - Budzisław Kościelny

  Diecezja włocławska
  Ze strony dowiesz się nieco o historii Budzisławia i parafii, a także o duszpasterzach i służbie liturgicznej. Znajdziesz tu również porządek mszy św. oraz dekalog i opisy sakramentów.
 • Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin - Ropczyce

  Sanktuaria
  Strona zawiera bogate informacje o kościele, figurze Matki Boskiej Ropczyckiej z Dzieciątkiem, kulcie Matki Boskiej, a także twórczość poetycką i modlitwy związane z tą tematyką oraz wykaz parafii w Ropczycach i porządek mszy świętych.


:: Dzień Pański on-line ::

Opis:

Dzień Pański - biuletyn liturgiczny - ukazuje się w każdą niedzielę i niektóre święta. Zawiera teksty Mszy Świętej, komentarze, artykuły. Może stanowić pomoc w przeżywaniu życia w Bogu zaróno dla duszpasterzy, jak i osób świeckich.