Podobne strony

 • Sport motorowy w Krakowie - LUK

  Serwisy informacyjne
  Zapowiedzi, relacje, zdjęcia oraz wyniki z wszelkich imprez motorowych w okolicach Krakowa a także spis wszystkich organizacji i obiektów sportowych, zawodników oraz firm tuningowych z tego regionu.
 • Śląski Klub Sportowców Niepełnosprawnych

  Sport niepełnosprawnych
  Strona śląskiej drużyny rugby (Sitting Bulls), w której grają zawodnicy niepełnosprawni. Na stronie znajdziesz statut, historię i skład klubu (wraz z fotkami) oraz wykaz osiągnięć drużyny w turniejach.
 • Mixage 2000 S.C.

  Suzuki
  Strona dealera motocykli i skuterów japońskiej marki Suzuki. Na stronie zamieszczone są opisy poszczególnych modeli podzielone na następujące kategorie: naked bike, chopper & crusier, skutery i motorowery, enduro, quads, sportowo-turystyczne i sportowe. Znaleźć tu można także bieżący cennik motocykli.
 • Jacek Welter - dealer P.T.M. Sp. z o.o.

  Miłośnicy terenu
  Firma Jacka Weltera jest przedstawicielem tego znango producenta pojazdów All Terrain - firmy Polaris. Znajdziesz tuataj dokładne dane techniczne, prezentację dodatkowych akcesoriów oraz terminarze i relacje z zawodów quadów.
 • P.T.M.

  Triumph
  Oferta handlowa firmy zajmującej się sprzedażą motocykli i akcesoriów związanych z motocyklami. Dodatkowo w ofercie znajdują się skutery wodne i czterokołowce.


:: Quad.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.quad.pl


Opis:

Witryna przedstawiająca nowy w naszym kraju rodzaj sportu, polegający na jeździe czterokołowcami w ciężkim terenie. Znajdziesz tu opisy wraz ze zdjęciami czterokołowców oraz ekspedycji autora strony.

Słowa kluczowe: