Podobne strony

 • Malena

  M
  Film nagrodzonego Oskarem Giuseppe Tornatore. Trzynastoletni Renato mieszka w sennej mieścinie na Sycylii. Pewnego dnia spotyka kobietę, której przeznaczeniem jest zmienić jego życie. Kobietę, której nigdy nie zapomni. Ciepła i zmysłowa opowieść o sekretach kobiecości, intrygach, odwadze i niezatartych wspomnieniach pierwszego uczucia.
 • ABC top 100 elebrities

  Supermodelki, aktorki
  Modelki, aktorki, dziewczyny Playboya... Wszystkie one są zebrane w jednym miejscu pod postacią galerii zdjęć, które możesz pooglądać na tej stronie.
 • KevinStar

  Inne
  Kobiety, firmy produkujące sprzęt sportowy, trochę fun i opowiadań - oto niektóre z zamieszczonych na stronie działów.
 • Kocha... Nie kocha!

  K
  Angelique kocha Loica - trzydziestoparoletniego żonatego kardiologa, który niedługo ma zostać ojcem. Na drodze do ich szczęścia stoi wiele przeszkód, ale jakie to ma znaczenie, skoro miłość pokonuje wszelkie trudności i liczy się tylko namiętnie uczucie...
 • "Pasja" - Forum o filmie Mela Gibsona

  Fora dyskusyjne
  Forum filmu "Pasja" Mela Gibsona. Wypowiedz się co sądzisz o filmie? Mel Gibson - artysta czy prowokator? Podziel się swoimi przemyśleniami i przeżyciami.


:: Braterstwo wilków ::

Opis:

Jeden z najbardziej widowiskowych filmów francuskich ostatniej dekady, z rewelacyjnymi efektami specjalnymi, za które odpowiedzialni byli twórcy ze studia Jima Hensona. Francja za panowania Ludwika XV. W niewielkiej, odciętej od świata wiosce na południu szaleje "bestia z Gevaudan", monstrualna istota odpowiedzialna za śmierć ponad stu ludzi, głównie kobiet i dzieci. Gdy region ogarnia panika, król wysyła do Gevaudan swych najlepszych żołnierzy polecając im wytropić i zgładzić potwora. Na stronie filmu znajdziesz obsadę, informacje o aktorach i filmie, galerię zdjęć oraz tapety.