Podobne strony

 • Stylowa Chałupa w Tatrach Wysokich

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Jest to oferta noclegu w stylowej zrekonstruowanej chałupie z 1891 r., znajdującej się w Tatrach Słowackich. Stanowi ona dobrą bazę wypadową w Tatry Wysokie, Niżne Tatry, Słowacki Raj, Spisz i Zamagurze Spiskie. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.
 • Słowacja Zachodnie Tatry - Rohace

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Jest to propozycja atrakcyjnego pobytu w pięknym zakątku Słowacji. Istnieje tutaj możliwość wysokogórskiej turystyki oraz spacerów i wypoczynku na łonie natury, zwiedzania skansenu wsi orawskiej oraz Zamku Orawskiego, kąpieli i sportów wodnych na Zalewie Orawskim, na jeziorze Liptowskim i w ciepłych żródłach Orawicy... Zajrzyj tu i zapoznaj się z warunkami zakwaterowania oraz cenami.
 • Zemianska kuria Rudolf

  Hotele i pensjonaty
  Oferta noclegowa na Słowacji (Niżne Tatry) w niedawno zrekonstruowanym budynku z I poł. XVIII w. w miejscowości Liptovsky Jan. Tutaj zobaczysz zdjęcia obiektu wewnątrz i na zewnątrz, poznasz warunki zakwaterowania oraz ceny. Strona w języku angielskim, słowackim oraz niemieckim.
 • Relax Hotel AVENA na Słowacji

  Hotele i pensjonaty
  Strona słowackiego hotelu, który jest znakomitym miejscem do aktywnego wypoczynku rodzinnego, ale także może być wykorzystany do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów itp. Posiada bardzo duże walory istotne dla organizacji obozów sportowych, wycieczek szkolnych, "zielonych i białych szkół". Goście mają do dyspozycji pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, telewizorem oraz telefonem, jadłodajnię, bar i restaurację. Tutaj znajdziesz informacje o warunakch zakwaterowania, cennik oraz zdjęcia. Rezerwacji możesz dokonać za pomocą elektronicznego formularza.
 • Wynajęcie chaty "Cerveny smrek" na Słowacji

  Domki i pokoje do wynajęcia
  W chacie (na 12 osób) znajduje się pokój gościnny, kominek, TV kolorowy, kuchnia z wyposażeniem, 2 lodówki, 2 łazienki oraz 2 WC. Tutaj zapoznasz się z warunkami zakwaterowania oraz wynajmu chaty, a także z cenami. Obejrzyj również galerię zdjęć obiektu oraz jego okolic. Informacje również w języku polskim.


:: Hotel Barbakan - Levoca, Słowacja ::

Opis:

Hotel oferuje noclegi w pokojach 2 i 3-osobowych. Znajduje się w Levocy, czyli "słowackim Krakowie". Tu naprawdę warto przyjechać i zobaczyć uroczy Rynek i wiele wspaniałych zabytków. Na stronie znajdziesz informacje o hotelu, miasteczku, atrakcjach turystycznych i kulturalnych oraz restauracji. Ponadto mapka i informacje o rezerwacji. Strona w języku słowackim.