Podobne strony

 • Tchórzewski Krzysztof - poseł

  AWS
  Zwięzłe informacje o polityku reprezentującym Zespół Parlamentarny Chrześcijańska Demokracja.
 • Tadeusz Syryjczyk

  UW
  Strona domowa Tadeusza Syryjczyka, wiceprzewodniczącego UW. Informacje o sobie i partii, biografia oraz program.
 • Dariusz Grabowski - Kandydat na Prezydenta

  Niezrzeszeni
  Strona posła z okręgu radomskiego, kandydata w wyborach prezydenckich, którego hasło wyborcze brzmi: "Przede wszystkim Człowiek". Prezentuje program, oświadczenie i apele skierowane do potencjalnych elektorów. Można tutaj znaleźć życiorys, fragmenty wystąpień, wiadomości z frontu walki wyborczej (terminarz spotkań, komitety poparcia, najświeższe wiadomości). Zamieszczono informacje na temat Koalicji dla Polski, nowego koła poselskiego zrzeszającego polityków prawicy.
 • Biuro Senatora RP Bogdana Zdrojewskiego

  Niezrzeszeni
  Na stronie można znaleźć informacje o pracy biura parlamentarzysty oraz jego życiorys.
 • Waldemar Pawlak

  PSL
  Na stronie byłego premiera, a obecnie posła PSL-u i prezesa Związku Ochotniczych Straży Pożarnych znajdziesz jego krótką notkę biograficzną.


Tu jesteś » Strona główna

:: Janusz Lewandowski ::

Opis:

Na swojej stronie Janusz Lewandowski umieścił informacje o zarówno swoim prywatnym, jak i publicznym życiu. Dowiesz się stąd co nieco o jego rodzinie, obejrzysz galerię prywatnych zdjęć (w tym z dzieciństwa), przeczytasz jego publikacje prasowe oraz poznasz opinie o nim tych, którzy go popierają jako kandydata w wyborach 2001. Ponadto na stronie zawarto aktualności dotyczące Platformy Obywatelskiej i jej program oraz informacje biura prasowego i poselskiego Lewandowskiego.