Podobne strony

 • Radio Bzyk

  Wróżby, przepowiednie
  Prywatna strona Macieja, na której znajdziesz między innymi: humorek, listę fot bęc, ładownię i coś ciekawego dla miłośników astrologii, czyli wszystko i profesjonalnie o zodiakalnych skorpionach.
 • Humorki

  Kawały
  Na stronie znajdziesz dużą dawkę kawałów podzielonych na osiemnaście kategorii m.in. o babie, o Czerwonym Kapturku, o nauczycielach, o teściowej, o xiężach, a także inne dowcipy jak np. przygody Kubusia Puchatka, analiza kobiety, regulamin lizania dupy, poemat o sikaniu po piwie. Na stronie znajduje się również chatroom.
 • Serwis rozrywki Netkom

  Serwisy rozrywkowe
  Rozrywka w Netkomie to gry i zabawy, mnóstwo dowcipów, rysunki, zdjęcia i animowane gify. To również możliwość poczytania dzieł literackich lub biografii ulubionych aktorów i aktorek. Możesz także zagłosować w muzycznej liście przebojów, ale to jeszcze nie wszystko. Przydatne mogą się okazać słowniki, księga imion, informator o muzeach w Polsce i na świecie. Wyślesz stąd SMS-a, a także zamieścisz swoją wypowiedź w Hyde Parku.
 • Rozrywkowy humor

  Serwisy rozrywkowe
  Znajdziesz tutaj humor, śmieszne zdjęcia, teksty i filmiki. Materiały zostały wyselekcjonowane spośród nadesłanych przez internautów z całego świata. Można pęknąć ze śmiechu!
 • Rozpierducha

  Hasła, teksty, skecze
  Śmieszne teksty i mnóstwo kawałów, jednym słowem dobra zabawa...


:: Ale jajo ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ale-jajo.prv.pl

Kategorie:

Opis:

Jajcarska strona, a na niej wiadomości nie świeże z kraju, śmieszne i złośliwe zwroty po angielsku oraz działy: "Prosto z anteny", "Co tam panie w polityce" i "Pigułka na wyobraźnię".