Podobne strony

 • Hutmen S.A.

  Metale nieżelazne
  Producent wyrobów z metali nieżelaznych: rur miedzianych, drutów i prętów, stopów odlewniczych, spoiw. Spółka prowadzi także skup złomu. Możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem Internetu.
 • Centrum Budownictwa "Inwest"

  Usługi architektoniczne
  Przedsiębiorstwo Budowlane "Inwest" prowadzi dwutorową działalność gospodarczą. Centrum jest dystrybutorem materiałów budowlanych dla różnego rodzaju budownictwa. Firma ponadto świadczy usługi w zakresie: projektowania architektoniczno-budowlanego, nadzoru budowlanego i doradztwa techniczno-budowlanego.
 • HARP II - skład materiałów budowlanych

  Składy budowlane
  Firma zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów budowlanych. Jest przedstawicielem szwedzkiej firmy BORGA - producenta blach dachówkowych i trapezowych. W ofercie handlowej firma koncentruje się przede wszystkim na pokryciach dachowych. Na stronie: informacje, oferta materiałów budowlanych, cenniki, promocje.
 • OPAŁ - Maria Gajecka Strzegom

  Chemia budowlana
  Znajdziesz tu ofertę sprzedaży materiałów opałowych, budowlanych, paliw, nawozów i środków ochrony roślin oraz usług transportowo-rozładunkowych. Poza ofertą na stronie zamieszczono dane kontaktowe firmy.
 • Bud-Mal

  Usługi ogólnobudowlane
  Bud-Mal to usługi budowlano-remontowe, skład materiałów budowlanych, oferta glazury, terakoty i chemii budowlanej. Strona jest wizytówką firmy z podstawowymi o niej informacjami.


:: TERYS ::

Opis:

Skład opału, materiałów budowlanych, a także skup złomu i metali kolorowych - oto co na swej stronie oferuje firma TERYS s.c.