Podobne strony

 • Willa "U Leszka"

  W górach
  Willa w tchnącej spokojem dzielnicy Karpacza zaprasza na wypoczynek.
 • Biuro Turstyczne KARPACZ

  Przewodnicy
  Biuro zajmuje się organizacją wycieczek i kolonii, posiada własną bazę noclegową w Karkonoszach oraz sprzedaje bilety PKP i wynajmuje autokary. Strona prezentuje atrakcje turystyczne Karkonoszy oraz przedstawia ofertę biura.
 • Hotel Wrzos

  Karpacz
  Atrakcyjna oferta hotelu w Karpaczu, położonego na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego. Szlaki turystyczne wiodące do najpiękniejszych zakątków gór oraz bliskość wyciągów czynią tę propozycję jeszcze bardziej kuszącą. Oprócz noclegów i tradycyjnej polskiej kuchni, hotel oferuje obsługę spotkań biznesowych, szkoleń i kursów, pobytów weekendowych oraz wycieczek szkolnych. Zapoznaj się z cennikiem i lokalizacja.
 • Willa Aśka - Karpacz

  Karpacz
  Willa "Aśka" w Karpaczu położona jest na Osiedlu Skalnym w cichym i pięknym miejscu wśród drzew w odległości ok. 1000 m od centrum miasta. Baza mieszkalna obiektu to 2 pokoje 2-osobowe, 4 pokoje 3-osobowe oraz jeden apartament. Zapoznaj się z cenami oraz zobacz zdjęcia.
 • Karpacz OnLine

  Informatory
  Najobszerniejsza teleadresowa baza danych o turystyce w Karpaczu. Znajdziesz tu spis niemal wszystkich hoteli i pensjonatów w mieście. Jak przystało na miejscowość turystyczną Karpacz oferuje przyjezdnym sporą ilość barów i restauracji. Można byłoby oczywiście pokusić się o odwiedzenie wszystkich... kogo jednak na takie ekstrawagancje dziś stać? I tu z pomocą przychodzi ten serwis, gdyż oprócz adresów wszystkich karpackich jadłodajni znajdziesz tu również ich recenzje. Jeśli już wiesz gdzie zamieszkasz i gdzie będziesz jadł, warto by się dowiedzieć jak można spędzić wolny czas i tu znów nieocenioną pomocą służy ten serwis zamieszczając na swoich łamach kalendarz imprez oraz oczywiście adresy lokali rozrywkowych.


:: Hotel Legniczanka ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.legniczanka.prv.pl


Opis:

Hotel oferuje noclegi w pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych oraz w apartamentach. Znajduje się tutaj jadalnia, kawiarnia, drink bar oraz świetlica. Firma proponuje również usługi w zakresie organizacji wesel, bankietów oraz konferencji. Zapoznasz się tutaj z warunkami zakwaterowania, cenami oraz zarezerwujesz pokój. Ponadto informacje o ciekawych miejscach w Karpaczu i Sylwestrze 2001.