Podobne strony

 • Gardenia

  Prace ziemne, betonowe
  Przedsiębiorstwo buduje obiekty sportowe specjalizując się w powierzchniach trawiastych. Projektuje tereny zielone, ogródki, ogrody i założenia przestrzenne.
 • Hotel Amanda

  dolnośląskie
  Hotel położony jest w Dolinie Pięciu Ech na terenie otoczonym zalesionymi wzgórzami i łąkami. Krystalicznie czysta woda i świeże powietrze stwarzają wyśmienite warunki dla uprawiania czynnej turystyki i wypoczynku. Strona zawiera cennik usług hotelowych i ofertę pensjonatu.
 • Hotel FALTOM

  pomorskie
  Hotel zaprasza gości na wypoczynek i na zabawę. Mogą tutaj korzystać z basenów, bilarda, hydromasażu, jacuzzi, sauny, siłowni, solarium, usług kosmetycznych, wypożyczalni rowerów, czy też bawić się w klubie nocnym. Hotel posiada sale konferencyjno-bankietowe. Hotel dysponuje także położonym nad wodą obiektem leśnym, przystosowanym do organizacji imprez rekreacyjno-sportowych i pikników. Można tutaj nawiązać bliższy kontakt z naturą. Na stronie istnieje możliwość wypełnienia formularza zamówienia. Poczytaj informacje o hotelu.
 • Tenis Zone

  Tenis
  Znajdziesz tu informacje o rakietach, naciągach, piłkach a także listę najlepiej zarabiających zawodników oraz porady jak poprawić swoją technikę gry.
 • Sopocki Klub Tenisowy

  Tenis
  Na stronach klubu tenisowego z Sopotu znajdziecie historię tenisa w tym mieście, wyniki zawodów, artykuły prasowe o Klubowym Mistrzu Polski z 2000. Oprócz tego znajdują się tu informacje dotyczące Sopockiej Akademii Tenisa


Tu jesteś » Strona główna » Sport » Tenis

:: Klub tenisowy PRO-TEN ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.proten.pl

Kategorie:

Opis:

Klub tenisowy PRO-TEN zrzesza najlepszą kadrą trenerską na Śląsku. Do dyspozycji klubowiczów oddaje cztery oświetlone korty ziemne i cztery jednokortowe hale tenisowe ze sztuczną nawierzchnią. Na stronie znajdziesz cennik, informacje ogólne, informacje dotyczące członkostwa oraz wiele innych przydatnych wiadomości.