Podobne strony

 • Serwis przeznaczony dla polskich notariuszy

  Notariusze
  Serwis udostępnia pakiet usług internetowych dla notariuszy na który składają się: ogólnopolski numer dostępowy, oprogramowanie, serwisy informacyjne i serwis techniczny.
 • Notariat Polski - Izba Notarialna w Warszawie

  Notariusze
  Izba Notarialna w Warszawie jest największą regionalną niedochodową organizacją samorządową notariuszy w Polsce. Na stronach serwisu znajdziesz podstawowe informacje o działalności Izby, oraz spis Izb Notarialnych i Kancelarii Notarialnych w Polsce.
 • Poznańska Izba Notarialna

  Notariusze
  Na stronach Poznańskiej Izby Notarialnej znajdziesz: informacje o działalności Izby, historię, strukturę organizacyjną, zasięg terytoralny, wykaz kancelarii notarialnych, komunikaty. Izba prowadzi także serwis prawny, w ramach którego udostępnia - dla zarejestrowanych użytkowników - zbiory aktów normatywnych, orzecznictwo sądów polskich.
 • Polski Serwer Prawa - LEX

  Serwisy prawnicze
  Przepisy prawne od 1995 r, orzecznictwo, periodyki prawnicze, bazy adresowe, porady prawników, informacje o szkoleniach i konferencjach, a ponadto konta pocztowe dla prawników - oto co znajdziesz na stronie.
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz : Leopold Rymarz

  Notariusze
  Strona lubelskiego prawnika zawierająca informacje o zakresie działania jego kancelarii, cennik wykonywanych usług oraz wiadomości na temat ustroju notariatu w Polsce.


:: Krajowa Rada Notarialna ::

Opis:

Na stronach serwisu KRN znajdziesz informacje o biurze i składzie KRN, historii notariatu, zbiory praw o notariacie, kodeks etyki, aktualności, spis Rad Izb Notarialnych.