Podobne strony

 • Lottery 2 USA

  Inne
  Anglojęzyczna strona, na której można znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące najnowszej edycji loterii wizowej i legalnej emigracji do Stanów Zjednoczonych.
 • Washington Visa Center

  Inne
  W przyszłym roku rząd Stanów Zjednoczonych zezwoli na legalne osiedlenie się w tym kraju grupie 50 000 szczęśliwców. Jeżeli chcesz się znaleźć w tej grupie zapoznaj się z informacjami zawartymi na tej stronie. Możesz także skorzystać z pomocy firmy przy wypełnianiu i wysyłaniu specjalnie stworzonej w tym celu ankiety.[ang]
 • Ando - Loteria Wizowa

  Inne
  Strona firmy zapewniającej fachową pomoc w załatwianiu wszystkich formalności zgłoszeniowych do losowania wiz pobytowych DV - 2002 zgodnie z zaleceniami i procedurami ujętymi w przepisach emigracyjnych Biura Konsularnego Departamentu Stanu USA. Zamieszczono trochę informacji o zasadach przystąpienia do losowania.
 • AGCLC In-depth information about the Green Card Lottery Program (DV-2001)

  Inne
  Anglojęzyczna strona licencjonowanej firmy, pomagającej ludziom z całego świata zarejestrować swój udział w przyszłorocznym losowaniu wiz upoważniających do osiedlenia się w USA. Można zasięgnąć informacji dotyczących loterii, a także ściągnąć wnioski niezbędne do zarejestrowania swojego udziału.
 • Zielona Karta

  Inne
  Na stronie znajdziesz informacje dotyczące najnowszej amerykańskiej loterii wizowej. Są wzory podań, polskie instrukcje obsługi tychże. Jeżeli chcesz możesz skorzystać z odpłatnej pomocy firmy, która zamieściła tę stronę.


:: Opozycja ::

Nasza ocena:
Adres: http://oposition.w.interia.pl

Kategorie:

Opis:

Strona o tematyce społeczno-politycznej, a na niej: felieton, co nieco o ataku na USA oraz teksty o Czyngis-Chanie i islamie.