Podobne strony

 • Obóz Konny

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  Strona przedstawia informacje o Obozie Konnym. Znaleźć tu można plan obozu oraz informacje o regulaminie i zamówieniach.
 • TKKF Podkowa

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  Na tej stronie znajdziemy informacje na temat klubu jeździeckiego TKKF Podkowa, organizowanych obozach, hipoterapii oraz terminarz jazd. Dla chętnych, którzy pozostają w wakacje w Warszawie - program "Wakacje w stajni".
 • Stadnina koni "Wolarz"

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  Na stronie z znajdziesz dużo informacji o stadninie oraz jej ofertę obejmującą krycie ogierami pełnej krwi, konie na sprzedaż oraz pensjonat dla koni. Ponadto witryna zawiera bogaty katalog swoich wychowanków, gdzie są ich rodowody, opisy sukcesów sportowych oraz zdjęcia.
 • Stowarzyszenie Jeździeckie "Szarża"

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  Strona zawiera aktualności z życia stowarzyszenia, informacje o różnych imprezach tutaj organizowanych oraz fotograficzną przechadzkę po stadninie w Popówku. Znajdziesz tutaj także ofertę obejmującą kursy jazdy konnej i obozy jeździeckie (cenniki, regulaminy, terminy), na które masz możliwość zapisania się przez Internet.
 • Dan - Pio

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  Szkółka jazdy konnej i hipoterapii zaprasza na wspaniały wypoczynek oraz jazdę lub zabawę na koniach w okolicach Bochni, wśród lasów i łąk na świeżym powietrzu. Na stronie znajdziesz także: media konne, czyli co w telewizji można oglądać o koniach, sukcesy jeżdzieckie i hodowlane stadniny oraz prezentację zespołu Halio Band grającego muzykę country.


:: Klub Turystyki Konnej Tabun ::

Opis:

Historia i aktualności związane z działalnością klubu. W zakres działalności wchodzi: organizowanie kursów jazdy konnej, obozów jeździeckich, rajdów i zawodów oraz zajęcia hippoterapeutyczne.