Podobne strony

 • Wróg publiczny

  Sensacyjne, akcji
  Strona oficjalna. Wpływowy kongresman Stanów Zjednoczonych, który sprzeciwia się wprowadzeniu nowego prawa umożliwiającego nieskrępowaną inwigilację obywateli, zostaje zamordowany przez ambitnego urzędnika Agencji Bezpieczeństwa Narodowego.
 • Porachunki

  Sensacyjne, akcji
  Strona oficjalna. Angielska komedia gangsterska. Główny bohater Eddy postanawia ograć w karty największego lokalnego gangstera Hatchet Harry'ego. Pożycza 25 tys. funtów u przyjaciół i wszystko przegrywa. Ponadto winny jest jeszcze Harry'emu pół miliona funtów.
 • James Bond

  Sensacyjne, akcji
  Znajdujesz się na stronie poświęconej superagentowi Jamesowi Bondowi oraz wszystkiemu, co wiąże się z jego osobą. Jeśli jesteś fanem 007 i interesują cię jego przygody znajdziesz tu wykaz filmów, trailery, sceny, gadżety i oczywiście nieodłączne dziewczyny Bonda. Koneserom proponuję Martini, wstrząsięte nie mieszane oraz chat.
 • Ghost Dog - Droga Samuraja

  Sensacyjne, akcji
  Ghost Dog, jest czarnoskórym zawodowym mordercą pracującym dla jednego z podrzędnych bossów włoskiej mafii. Streszczenie filmu, obsadę i jego twórców, prasę dotyczacą produkcji oraz informacje o wu-tang, czyli stylu walki mieczem, znajdziesz wchodząc na tę stronę.
 • Bond, James Bond

  Sensacyjne, akcji
  Znajdziesz tu opisy wszystkich filmów o przygodach 007. Wiele ciekawych zdjęć i informacji oraz pytań (wraz z odpowiedziami) jakie kinomani najczęściej zadają na temat Bonda. Masz możliwośc poznania ciekawostek oraz życiorysów aktorów i aktorek występujących w filmach.


:: 007 - James Bond (by MT) ::

Opis:

Bond. James Bond. On tu jest. A właściwie oni wszyscy tu są. Znajdziesz tu "przegląd Bondów", ich dziewczyny, przyjaciół i przeciwników. Ponadto twórcy Jamesa, aktorzy, którzy zagrali i nie zagrali w "Bondach", ciekawostki, gadżety, samochody, martini oraz galeria zdjęć, tapety i odnośniki do innych stron. No więc - 007, zgłoś się!