Podobne strony

 • Podaj dalej

  P
  W filmie Mimi Leder pewien chłopiec jako zadanie domowe tworzy projekt, którego celem jest niesienie pomocy. Rozpoczyna się od trzech osób, z których każda pomaga innym trzem osobom, te pomagają następnym trzem, aż w końcu każdy dla każdego robi coś dobrego. Wprowadzony w życie plan chłopca działa, ale nie tak jak tego oczekiwał. Jego świat zmienia się radykalnie... Zobacz stronę filmu.
 • Boże skrawki

  B
  Kraków rok 1942. Rodzicom 11-letniego Romka udaje się przemycić go z getta na wieś do domu polskiej rodziny. Przyjeżdża po niego Gniecio, który mimo obaw żony, zabiera chłopca do swojego domu. Nie wszyscy mieszkańcy wioski wierzą, że Romek jest bliskim krewnym ich sąsiadów. Chłopiec musi ukrywać swoją tożsamość i podawać się za katolika. Na stronie filmu znajdziesz jego treść, obsadę, twórców, wywiad z reżyserem, zdjęcia oraz trailer.
 • Raport mniejszości

  R
  Akcja filmu rozgrywa się w roku 2054. W tym futurytycznym świecie przyszłości nie ma miejsca na zbrodnie, gdyż przyszłość można przewidzieć, a winowajców ukarać zanim jeszcze popełnią planowane morderstwo... W roli głównej Tom Cruise, reżyseria - Steven Spielberg.
 • Droga do Zatracenia

  D
  Film opowiada o losach Michaela Sullivana - płatnego zabójcy działającego w latach 30-tych na zlecenie irlandzkiego gangu w dotkniętej kryzysem Ameryce.
 • Kalendarium XX wieku

  Serwisy informacyjne
  Kalendarium to najważniejsze wydarzenia, postacie, biografie i cytaty minionego stulecia. Jeżeli pragniesz szybko zgłębić najważniejsze fakty dotyczące XX wieku - ten serwis jest dla ciebie.


:: A.I. - Sztuczna Inteligencja ::

Opis:

Akcja filmu rozgrywa się w XXI wieku. Ludzkość całkowicie zależy od komputerów ze sztuczną inteligencją, które podtrzymują jej życie. Film opowiada historię małego robota i jego ewolucji emocjonalnej, która sprawia, że staje się on czymś więcej niż tylko maszyną. Na stronie zamieszczono opis filmu, sylwetki jego twórców oraz zdjęcia i zwiastun. Przeczytaj również recenzję obrazu.