Podobne strony

 • Subkultury wywrotowców

  Inne
  Strona zawiera estetycznie podany zestaw informacji o historii i specyfiki popularnych młodzieżowych subkultur - swoje działy mają hipisi, punki, rastafarianie i anarchiści - z uwzględnieniem różnic między często mylonymi punkami i anarchistami; ponadto aktualne felietony związane z subkulturami.
 • Subkultury w moim mieście

  Inne
  Małgorzata Cachoń z Bochni omawia subkultury młodzieżowe występujące w tym mieście - punków, szalikowców i skinheadów; zawiera wywiady - wynika z nich, że "prawdziwych punków w Polsce już nie ma", kibice lubią "popić i pobić", a skini uważają się za niesłusznie potępianych.
 • Mały Słownik Subkultur Młodzieżowych

  Inne
  Słownik jest dość obszerny, jego lektura z pewnością pomoże w rozpoznawaniu i odróżnianiu poszczególnych subkultur.
 • Internetowy Serwis Punkowy

  Punk
  Serwis poświęcony kulturze undergroundowej: punk, anarchizm, pacyfizm, ekologia, anty-faszyzm, antymilitaryzm, feminizm, prawa zwierząt. Aktualności, literatura (artykuły, ziny, hasełka, książki, encyklopedia), muzyka (mp3, teksty, chwyty gitarowe, koncerty, wywiady, spis kapel, zdjęcia), humor, linki.
 • Szczęśliwy człowiek

  S
  Reżyserka filmu, Małgorzata Szumowska, opowiada historię Piotra i jego matki, którzy mieszkają razem w jednej ze starych krakowskich kamienic. W jego życiu pojawia się nagle miłość, tymczasem u matki lekarze stwierdzają raka płuc... Świadomość śmierci, miłość, tragedia i postawa człowieka wobec twardej rzeczywistości - to wszystko znajdziesz w filmie.


:: Blokersi ::

Nasza ocena:
Adres: http://blokersi.interia.pl

Kategorie:

Opis:

Tytuł filmu jest prowokacją. W subkulturze hip hopowej określenie "blokers" ma znaczenie pejoratywne. Według ludzi z tego kręgu, sposobu bycia nie można definiować poprzez miejsce zamieszkania. Na stronie znajdziesz informacje o obrazie Sylwestra Latkowskiego, zobaczysz zdjęcia, zwiastun oraz posłuchasz muzyki.