Podobne strony

 • Wszystko o mojej matce

  Wszystko o mojej matce
  Strona oficjalna. Psychologiczny dramat hiszpańsko-francuskim z elementami groteski. Bohaterką jest 40-letnia kobieta, Manuela, pielęgniarka z Madrytu, samotnie wychowująca syna-Estebana.
 • Dziewiąte Wrota

  Horrory
  Opowieść o pozbawionym skrupułów bibliofilu tropiącym demoniczną księgę. Znajdziesz tutaj krótki opis, poznasz twórców i odtwórców, informacje z planu filmowego oraz galerię fotografii.
 • Kapitan Corelli

  K
  W czasie II wojny światowej w Grecji, w domu ojca Pelagii zakwaterowany zostaje młody, przystojny dowódca włoskiego batalionu stacjonującego w miasteczku. Miłość między Corellim a Pelagią rozkwita jeszcze zanim Corelli z wroga zmienia się w sprzymierzeńca Greków w ich walce o niepodległość. Tutaj dowiesz się więcej o filmie, aktorach, twórcach oraz obejrzysz zdjęcia.
 • Człowiek, który płakał

  C
  Barwne i pełne rozmachu spojrzenie na przedwojenną Europę. Młoda rosyjska emigrantka w poszukiwaniu ojca trafia do Paryża. Dzięki swej współlokatorce wchodzi w piękny i zwodniczy świat paryskiej opery. Poznaje największych artystów (rewelacyjny John Turturro w roli sławnego tenora) i uroki życia na scenie. Wkrótce przeznaczenie kieruje ją w ramiona tajemniczego cygańskiego jeźdźca (Johnny Depp), darując uczucie, któremu nie sposób się oprzeć. Dzieło reżyserki niezapomnianego "Orlando", Sally Potter. Na stronie - opis filmu, obsada, twórcy obrazu, zdjęcia oraz zwiastun.
 • Molay`a strona prywatna

  M
  Na prywatnej stronie Molay'a oprócz informacji o autorze znajdziesz zdjęcia z imprez, w których uczestniczył oraz galerię zdjęć pięknej Penelope Cruz.


:: Blow ::

Nasza ocena:
Adres: http://film.onet.pl/oficjalne/blow/

Kategorie:

Opis:

Oparta na autentycznych wydarzeniach historia Georga Junga. Pod koniec lat 70-tych Jung trafił do więzienia za posiadanie marihuany. Po krótkim pobycie za kratkami podjął się "wprowadzenia na rynek" nowego narkotyku – kokainy. Obecnie jest jedynym Amerykaninem, który na przemycie narkotyków, współpracy z kartelem z Medellin zarobił miliony dolarów, płacąc jednak za to wysoką cenę... Na stronie znajdziesz informacje o filmie i jego twórcach, zdjęcia oraz zwiastun.